Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 - Ławida N. (CKP_100) |
||||
2 | 09:15-10:00 | podstawy technologii i konstrukcji maszyn 1 A - Wachowiak T. (CKP_4) |
język angielski 1 A-1/2 - Kocimska A. (209) język niemiecki 1 A-2/2 - Wełnic T. (205) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 - Ławida N. (CKP_100) wychowanie fizyczne 1 A-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) |
wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
|
3 | 10:15-11:00 | podstawy technologii i konstrukcji maszyn 1 A - Wachowiak T. (CKP_4) |
podstawy mechatroniki 1 A - Gurzęda R. (CKP_5) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 - Reut E. (SALA_2) montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
język niemiecki 1 A-1/2 - Kaczmarek I. (201) montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
|
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 1 A - Iwański Ł. (201) |
biznes i zarządzanie 1 A - Zastróżna Anita (CKP_11) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 - Reut E. (SALA_2) montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
język niemiecki 1 A-1/2 - Kaczmarek I. (201) montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
religia 1 A - Wasielewski D. (212) |
5 | 12:05-12:50 | język angielski 1 A-1/2 - Kocimska A. (209) informatyka 1 A-2/2 - Iwański Ł. (201) |
biologia 1 A - Wnuk L. (2) |
historia 1 A - Baran P. (105) |
podstawy mechatroniki 1 A - Gurzęda R. (CKP_4) |
geografia 1 A - Zając A. (102) |
6 | 13:05-13:50 | matematyka 1 A - Gronowska A. (103) |
matematyka 1 A - Gronowska A. (107) |
filozofia 1 A - Lubczyński D. (2) |
podstawy mechatroniki 1 A - Gurzęda R. (CKP_4) |
matematyka 1 A - Gronowska A. (103) |
7 | 14:00-14:45 | historia 1 A - Baran P. (105) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 - Reut E. (SALA_1) język angielski 1 A-2/2 - Reszel Kinga (203) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 - Ławida N. (CKP_100) język angielski 1 A-2/2 - Reszel Kinga (103) |
fizyka 1 A - Klimek-Poliszko D. (109) |
historia i teraźniejszość 1 A - Baran P. (105) |
8 | 14:55-15:40 | informatyka 1 A-1/2 - Iwański Ł. (201) |
biologia 1 A - Wnuk L. (2) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 - Ławida N. (CKP_100) język niemiecki 1 A-2/2 - Wełnic T. (205) |
język polski 1 A - Wołoszyn M. (103) |
język polski 1 A - Wołoszyn M. (103) |
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 A-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-2/2 - Kwiatkowska M. (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-1/2 - Kwiatkowska M. (CKP_5) |
język polski 1 A - Wołoszyn M. (103) |
|
10 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 1 A-2/2 - Milewski P. (SALA_2) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-2/2 - Kwiatkowska M. (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-1/2 - Kwiatkowska M. (CKP_5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 A - Rzejak B. (101) |
|
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | religia 1 BSO1 - Wasielewski D. (212) |
||||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 - Piątek R. (ORLIK_2) |
zajęcia praktyczne 1 BSO1-1/2 - Szymański P. (CKP_4) wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|||
2 | 09:15-10:00 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-1/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 - Piątek R. (SALA_2) podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 BSO1 - Mikołajczak A. (2) |
zajęcia praktyczne 1 BSO1-1/2 - Szymański P. (CKP_4) język angielski 1 BSO1-2/2 - Szymiec R. (101) |
||
3 | 10:15-11:00 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-1/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
język angielski 1 BSO1-1/2 - Szymiec R. (101) wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) podstawy konstrukcji maszyn 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 - Piątek R. (SALA_2) fizyka 2 BSO1 - Szulc A. (207) |
język angielski 1 BSO1-1/2 - Szymiec R. (101) informatyka 1 BSO1-2/2 - Iwański Ł. (201) matematyka 2 BSO1 - Gronowska A. (103) |
|
4 | 11:10-11:55 | wykonywanie obróbki na obrabiarkach skrawających sterowanych numerycznie 1 BSO1-1/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
matematyka 1 BSO1 - Gronowska A. (101) język angielski 2 BSO1 - Szymiec R. (203) |
język polski 1 BSO1 - Mikołajczak A. (209) matematyka 2 BSO1 - Gronowska A. (101) |
informatyka 1 BSO1-1/2 - Iwański Ł. (201) język angielski 1 BSO1-2/2 - Szymiec R. (101) |
|
5 | 12:05-12:50 | język polski 1 BSO1 - Mikołajczak A. (101) |
historia 1 BSO1 - Białk-Cieślak L. (1) język angielski 2 BSO1 - Szymiec R. (203) |
fizyka 1 BSO1 - Szulc A. (207) język polski 2 BSO1 - Borowczyk A. (211) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
|
6 | 13:05-13:50 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) zajęcia z wychowawcą 2 BSO1 - Mikulska M. (109) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 BSO1 - Rzejak B. (101) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (SALA_1) |
chemia 2 BSO1 - Marcinkowska A. (109) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (SALA_1) |
zajęcia z wychowawcą 1 BSO1 - Kroma M. (CKP_4) historia 2 BSO1 - Białk-Cieślak L. (1) |
7 | 14:00-14:45 | podstawy procesów produkcyjnych 1 BSO1 - Sadowski M. (CKP_4) język polski 2 BSO1 - Borowczyk A. (211) |
historia i teraźniejszość 1 BSO1 - Baran P. (105) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
matematyka 1 BSO1 - Gronowska A. (101) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (ORLIK_1) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-1/2 - Kroma M. (CKP_H20) zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 - Szymański P. (CKP_H10) |
8 | 14:55-15:40 | Organizowanie procesów technol. obróbki, montażu i demont. cz. maszyn i urządzeń 1 BSO1 - Sadowski M. (CKP_4) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_2) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
chemia 1 BSO1 - Marcinkowska A. (209) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-1/2 - Kroma M. (CKP_H20) zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 - Szymański P. (CKP_H10) |
9 | 15:50-16:35 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-1/2 - Sadowski M. (CKP_H10) przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
wykonywanie obróbki na obrabiarkach skrawających sterowanych numerycznie 1 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
||
10 | 16:45-17:30 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-1/2 - Sadowski M. (CKP_H10) przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 - Kroma M. (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
||
11 | 17:40-18:25 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 - Kroma M. (CKP_H10) |
|||
12 | 18:35-19:20 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | wychowanie fizyczne 1 C-1/2 - Milewski P. (SALA_2) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
|||
1 | 08:20-09:05 | język niemiecki 1 C-1/2 - Wełnic T. (205) wychowanie fizyczne 1 C-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 C-1/2 - Milewski P. (SALA_2) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) wychowanie fizyczne 1 C-2/2 - Milewski P. (SALA_2) |
wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|
2 | 09:15-10:00 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 C - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język polski 1 C - Mikołajczak A. (101) |
zajęcia z wychowawcą 1 C - Milewski P. (205) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-1/2 - Pawlak M. (CKP_112) wychowanie fizyczne 1 C-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) |
|
3 | 10:15-11:00 | metrologia w energetyce odnawialnej 1 C - Twardosz W. (CKP_H13) |
język polski 1 C - Mikołajczak A. (101) |
filozofia 1 C - Lubczyński D. (2) |
metrologia w energetyce odnawialnej 1 C - Twardosz W. (CKP_H8) |
język niemiecki 1 C-1/2 - Wełnic T. (205) pracownia rysunku technicznego 1 C-2/2 - Pawlak M. (CKP_112) |
4 | 11:10-11:55 | historia 1 C - Baran P. (105) |
matematyka 1 C - Gronowska A. (107) |
fizyka 1 C - Klimek-Poliszko D. (109) |
historia i teraźniejszość 1 C - Baran P. (105) |
język angielski 1 C-1/2 - Urban M. (207) pracownia rysunku technicznego 1 C-2/2 - Pawlak M. (CKP_112) |
5 | 12:05-12:50 | matematyka 1 C - Gronowska A. (103) |
wychowanie fizyczne 1 C-1/2 - Milewski P. (SALA_2) język niemiecki 1 C-2/2 - Kaczmarek I. (212) |
matematyka 1 C - Gronowska A. (101) |
biologia 1 C - Wnuk L. (2) |
język polski 1 C - Mikołajczak A. (210) |
6 | 13:05-13:50 | geografia 1 C - Zając A. (102) |
język angielski 1 C-1/2 - Urban M. (208) język niemiecki 1 C-2/2 - Kaczmarek I. (212) |
materiały, narzędzia i technologie do montażu systemów energetyki odnawialnej 1 C - Twardosz W. (CKP_H13) |
podstawy energetyki 1 C - Witczak P. (CKP_107) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-1/2 - Witczak P. (CKP_107) język angielski 1 C-2/2 - Urban M. (207) |
7 | 14:00-14:45 | biznes i zarządzanie 1 C - Zastróżna Anita (CKP_11) |
biologia 1 C - Wnuk L. (2) |
informatyka 1 C-1/2 - Brechelke M. (CKP_109) pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-2/2 - Witczak P. (CKP_107) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-1/2 - Witczak P. (CKP_107) język angielski 1 C-2/2 - Urban M. (207) |
8 | 14:55-15:40 | geografia 1 C - Zając A. (102) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-1/2 - Pawlak M. (CKP_4) pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-2/2 - Witczak P. (CKP_107) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 C - Rzejak B. (101) |
|
9 | 15:50-16:35 | informatyka 1 C-2/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
historia 1 C - Baran P. (105) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | wychowanie fizyczne 1 D-1/2 - Morawska K. (SALA_2) |
religia 1 D - Wasielewski D. (212) |
historia i teraźniejszość 1 D - Baran P. (105) |
||
1 | 08:20-09:05 | mechanika techniczna i wytrzymałość materiałów 1 D - Bąk R. (CKP_5) |
pracownia mechaniczna 1 D-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
informatyka 1 D-2/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
historia 1 D - Baran P. (105) |
wychowanie fizyczne 1 D-1/2 - Morawska K. (SALA_2) |
2 | 09:15-10:00 | materiałoznawstwo 1 D - Bąk R. (CKP_5) |
pracownia mechaniczna 1 D-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) wychowanie fizyczne 1 D-2/2 - Reut E. (SALA_2) |
biznes i zarządzanie 1 D - Zastróżna Anita (CKP_11) |
geografia 1 D - Zając A. (102) |
wychowanie fizyczne 1 D-1/2 - Morawska K. (SALA_2) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) pracownia konstukcji lotniczych 1 D-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 D - Fatyga T. (CKP_100) |
język polski 1 D - Borowczyk A. (211) |
pracownia rysunku technicznego 1 D-1/2 - Fatyga T. (CKP_5) pracownia rysunku technicznego 1 D-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
biologia 1 D - Wnuk L. (2) |
4 | 11:10-11:55 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) język angielski 1 D-2/2 - Szymiec R. (101) |
biologia 1 D - Wnuk L. (2) |
język polski 1 D - Borowczyk A. (211) |
pracownia konstukcji lotniczych 1 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_08) język angielski 1 D-2/2 - Szymiec R. (212) |
fizyka 1 D - Klimek-Poliszko D. (109) |
5 | 12:05-12:50 | historia 1 D - Baran P. (105) |
język angielski 1 D-1/2 - Reszel Kinga (203) język angielski 1 D-2/2 - Szymiec R. (103) |
filozofia 1 D - Lubczyński D. (2) |
matematyka 1 D - Gronowska A. (101) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 D - Rzejak B. (212) |
6 | 13:05-13:50 | język polski 1 D - Borowczyk A. (211) |
zajęcia z wychowawcą 1 D - Zastróżna Anita (CKP_11) |
matematyka 1 D - Gronowska A. (101) |
język hiszpański 1 D-1/2 - Pelcastre I. (1) |
podstawy konstrukcji maszyn 1 D - Bąk R. (CKP_5) |
7 | 14:00-14:45 | język hiszpański 1 D-1/2 - Pelcastre I. (2) wychowanie fizyczne 1 D-2/2 - Reut E. (SALA_2) |
informatyka 1 D-1/2 - Brechelke M. (CKP_109) pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
matematyka 1 D - Gronowska A. (101) |
język angielski 1 D-1/2 - Reszel Kinga (101) pracownia mechaniczna 1 D-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
|
8 | 14:55-15:40 | pracownia mechaniczna 1 D-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
język angielski 1 D-1/2 - Reszel Kinga (103) język hiszpański 1 D-2/2 - Vidaurre D. (210) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 D - Zastróżna Anita (CKP_11) |
|
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 D-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
język hiszpański 1 D-2/2 - Vidaurre D. (210) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | Organizowanie procesów technol. obróbki, montażu i demont. cz. maszyn i urządzeń 1 EF-1/2 - Milej K. (CKP_H1) |
informatyka 1 EF-2/2 - Jarosławski D. (203) |
elektrotechnika i elektronika w chłodnictwie i klimatyzacji 1 EF-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
religia 1 EF - Wasielewski D. (212) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|
2 | 09:15-10:00 | informatyka 1 EF-1/2 - Iwański Ł. (201) język niemiecki 1 EF-2/2 - Wełnic T. (205) |
wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 - Piątek R. (ORLIK_2) pracownia rysunku technicznego 1 EF-2/2 - Pawlak M. (CKP_11) |
język angielski 1 EF-1/2 - Urban M. (208) pracownia rysunku technicznego 1 EF-2/2 - Pawlak M. (CKP_4) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki - wykonywanie obliczeń i pomiarów 1 EF-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H12) język niemiecki 1 EF-2/2 - Wełnic T. (205) |
3 | 10:15-11:00 | podstawy procesów produkcyjnych 1 EF-1/2 - Pawlak M. (CKP_109) bezpieczeństwo i higiena pracy 1 EF-2/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 - Piątek R. (ORLIK_2) wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 - Milewski P. (SALA_2) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) technologia instalacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 - Piłat M. (CKP_H15) |
pracownia elektrotechniki i elektroniki - wykonywanie obliczeń i pomiarów 1 EF-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
biznes i zarządzanie 1 EF - Zastróżna Anita (CKP_11) |
4 | 11:10-11:55 | matematyka 1 EF - Gronowska A. (103) |
język angielski 1 EF-1/2 - Urban M. (208) wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 - Milewski P. (SALA_2) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) podstawy chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła 1 EF-2/2 - Piłat M. (CKP_H15) |
biologia 1 EF - Wnuk L. (2) |
biologia 1 EF - Wnuk L. (2) |
5 | 12:05-12:50 | geografia 1 EF - Zając A. (102) |
matematyka 1 EF - Gronowska A. (107) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) podstawy chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła 1 EF-2/2 - Piłat M. (CKP_H15) |
wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 - Piątek R. (ORLIK_2) wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 - Milewski P. (SALA_1) |
historia 1 EF - Białk-Cieślak L. (1) |
6 | 13:05-13:50 | historia i teraźniejszość 1 EF - Baran P. (105) |
przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 - Sadowski M. (CKP_H10) montaż istalacji i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
historia 1 EF - Białk-Cieślak L. (1) |
fizyka 1 EF - Szulc A. (207) |
informatyka 1 EF-1/2 - Iwański Ł. (201) język angielski 1 EF-2/2 - Czosnowska A. (208) |
7 | 14:00-14:45 | matematyka 1 EF - Gronowska A. (103) |
przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 - Sadowski M. (CKP_H10) montaż istalacji i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
zajęcia z wychowawcą 1 EF - Pawlak M. (CKP_4) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 EF-1/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
podstawy procesów produkcyjnych 1 EF-1/2 - Pawlak M. (CKP_112) język angielski 1 EF-2/2 - Czosnowska A. (208) |
8 | 14:55-15:40 | język polski 1 EF - Wołoszyn M. (210) |
przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 - Sadowski M. (CKP_H10) chemia 1 EF-2/2 - Szulc A. (207) |
filozofia 1 EF - Lubczyński D. (2) |
||
9 | 15:50-16:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 EF - Rzejak B. (102) |
język hiszpański 1 EF-1/2 - Vidaurre D. (205) |
język polski 1 EF - Wołoszyn M. (209) |
||
10 | 16:45-17:30 | język hiszpański 1 EF-1/2 - Vidaurre D. (205) |
język polski 1 EF - Wołoszyn M. (209) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | pracownia mechaniczna 1 I-2/2 - Fatyga T. (CKP_112) |
religia 1 I - Wasielewski D. (212) |
język angielski 1 I-1/2 - Urban M. (208) |
historia 1 I - Zając A. (102) |
|
2 | 09:15-10:00 | pracownia mechaniczna 1 I-2/2 - Fatyga T. (CKP_112) |
matematyka 1 I - Gronowska A. (107) |
geografia 1 I - Zając A. (102) |
informatyka 1 I-2/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
biologia 1 I - Wnuk L. (2) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | budowa i eksploatacja statków powietrznych 1 I - Bąk R. (CKP_5) |
matematyka 1 I - Gronowska A. (107) |
pracownia rysunku technicznego 1 I-1/2 - Pawlak M. (CKP_4) język angielski 1 I-2/2 - Urban M. (208) |
biologia 1 I - Wnuk L. (2) |
napędy - lotnicze silniki tłokowe 1 I - Bąk R. (CKP_5) |
4 | 11:10-11:55 | biznes i zarządzanie 1 I - Zastróżna Anita (CKP_11) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) język hiszpański 1 I-2/2 - Pelcastre I. (105) |
filozofia 1 I - Lubczyński D. (2) |
podstawy elektrotechniki 1 I - Fatyga T. (CKP_5) |
historia 1 I - Zając A. (102) |
5 | 12:05-12:50 | język angielski 1 I-1/2 - Urban M. (208) pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) język angielski 1 I-2/2 - Urban M. (208) |
fizyka 1 I - Klimek-Poliszko D. (109) |
język angielski 1 I-1/2 - Urban M. (208) wychowanie fizyczne 1 I-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
matematyka 1 I - Gronowska A. (103) |
6 | 13:05-13:50 | informatyka 1 I-1/2 - Brechelke M. (CKP_109) pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
język hiszpański 1 I-1/2 - Pelcastre I. (1) wychowanie fizyczne 1 I-2/2 - Reut E. (ORLIK_2) |
pracownia rysunku technicznego 1 I-1/2 - Pawlak M. (CKP_4) język angielski 1 I-2/2 - Urban M. (208) |
historia i teraźniejszość 1 I - Baran P. (105) |
zajęcia z wychowawcą 1 I - Zając A. (102) |
7 | 14:00-14:45 | pracownia mechaniczna 1 I-1/2 - Fatyga T. (CKP_07) pracownia rysunku technicznego 1 I-2/2 - Pawlak M. (CKP_112) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 I - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język polski 1 I - Borowczyk A. (211) |
wychowanie fizyczne 1 I-1/2 - Chruszczyk I. (SALA_2) |
język polski 1 I - Borowczyk A. (211) |
8 | 14:55-15:40 | pracownia mechaniczna 1 I-1/2 - Fatyga T. (CKP_07) pracownia rysunku technicznego 1 I-2/2 - Pawlak M. (CKP_112) |
materiałoznastwo ogólne i lotnicza 1 I - Bąk R. (CKP_5) |
wychowanie fizyczne 1 I-2/2 - Reut E. (ORLIK_2) |
język polski 1 I - Borowczyk A. (211) |
|
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 I-1/2 - Chruszczyk I. (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 I-1/2 - Chruszczyk I. (SALA_2) język hiszpański 1 I-2/2 - Pelcastre I. (1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 I - Rzejak B. (101) |
||
10 | 16:45-17:30 | język hiszpański 1 I-1/2 - Pelcastre I. (1) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | biznes i zarządzanie 1 K - Zastróżna Anita (CKP_11) |
||||
2 | 09:15-10:00 | filozofia 1 K - Lubczyński D. (2) |
religia 1 K - Wasielewski D. (212) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
|||
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 1 K-1/2 - Reut E. (ORLIK_1) wykonywanie połączeń elementów maszyn, urządzeń i narzędzi 1 K-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
fizyka 1 K - Klimek-Poliszko D. (109) |
informatyka 1 K-2/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
historia 1 K - Baran P. (105) |
|
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 1 K - Uhorchuk N. (108) |
język niemiecki 1 K-1/2 - Kaczmarek I. (212) organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
matematyka 1 K - Uhorchuk N. (108) |
matematyka 1 K - Uhorchuk N. (108) |
historia i teraźniejszość 1 K - Baran P. (105) |
5 | 12:05-12:50 | matematyka 1 K - Uhorchuk N. (108) |
Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki maszynowe 1 K-1/2 - Sydow M. (CKP_H8) organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 K - Pawlak M. (CKP_4) |
język niemiecki 1 K-1/2 - Kaczmarek I. (201) język angielski 1 K-2/2 - Szymiec R. (212) |
wychowanie fizyczne 1 K-1/2 - Reut E. (ORLIK_2) język niemiecki 1 K-2/2 - Wełnic T. (205) |
6 | 13:05-13:50 | biologia 1 K - Wnuk L. (2) |
wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-1/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki maszynowe 1 K-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
język angielski zawodowy 1 K - Szymiec R. (203) |
język angielski 1 K-1/2 - Urban M. (208) wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
biologia 1 K - Wnuk L. (2) |
7 | 14:00-14:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 K - Rzejak B. (205) |
wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-1/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) wychowanie fizyczne 1 K-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) |
język angielski 1 K-1/2 - Urban M. (208) język niemiecki 1 K-2/2 - Wełnic T. (205) |
informatyka 1 K-1/2 - Brechelke M. (CKP_109) wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 K - Zastróżna Anita (CKP_11) |
8 | 14:55-15:40 | geografia 1 K - Zając A. (102) |
wychowanie fizyczne 1 K-1/2 - Reut E. (SALA_1) wychowanie fizyczne 1 K-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) |
język polski 1 K - Wołoszyn M. (209) |
organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-1/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) wychowanie fizyczne 1 K-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_2) |
historia 1 K - Baran P. (105) |
9 | 15:50-16:35 | język polski 1 K - Wołoszyn M. (210) |
język angielski 1 K-2/2 - Szymiec R. (208) |
organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-1/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
podstawy spawalnictwa 1 K - Kwiatkowska M. (CKP_5) |
|
10 | 16:45-17:30 | język polski 1 K - Wołoszyn M. (210) |
wykonywanie połączeń elementów maszyn, urządzeń i narzędzi 1 K-1/2 - Mikołajczak J. (CKP_H9A) |
podstawy spawalnictwa 1 K - Kwiatkowska M. (CKP_5) |
||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język niemiecki 1 L-1/2 - Kaczmarek I. (102) pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-2/2 - Pawlak M. (CKP_11) |
wychowanie fizyczne 1 L-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|
2 | 09:15-10:00 | język niemiecki 1 L-1/2 - Kaczmarek I. (102) język niemiecki 1 L-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
język angielski 1 L-2/2 - Reszel Kinga (109) |
religia 1 L - Wasielewski D. (212) |
uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-1/2 - Kroma M. (CKP_105) język angielski 1 L-2/2 - Reszel Kinga (101) |
geografia 1 L - Zając A. (102) |
3 | 10:15-11:00 | matematyka 1 L - Gronowska A. (103) |
biologia 1 L - Andrzejewska K. (210) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-1/2 - Milej K. (CKP_H1) informatyka 1 L-2/2 - Iwański Ł. (201) |
język polski 1 L - Borowczyk A. (211) |
fizyka 1 L - Klimek-Poliszko D. (109) |
4 | 11:10-11:55 | podstawy robotyki 1 L - Milej K. (CKP_H1) |
wychowanie fizyczne 1 L-1/2 - Piątek R. (SALA_1) wychowanie fizyczne 1 L-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-1/2 - Milej K. (CKP_H1) pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-2/2 - Pawlak M. (CKP_4) |
język polski 1 L - Borowczyk A. (211) |
matematyka 1 L - Gronowska A. (103) |
5 | 12:05-12:50 | podstawy robotyki 1 L - Milej K. (CKP_H1) |
wychowanie fizyczne 1 L-1/2 - Piątek R. (SALA_1) wychowanie fizyczne 1 L-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
język polski 1 L - Borowczyk A. (211) |
biologia 1 L - Andrzejewska K. (210) |
historia i teraźniejszość 1 L - Baran P. (105) |
6 | 13:05-13:50 | informatyka 1 L-1/2 - Iwański Ł. (201) język niemiecki 1 L-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
język angielski 1 L-1/2 - Reszel Kinga (203) montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
biznes i zarządzanie 1 L - Zastróżna Anita (CKP_11) |
matematyka 1 L - Gronowska A. (101) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 L - Zastróżna Anita (CKP_11) |
7 | 14:00-14:45 | zajęcia z wychowawcą 1 L - Reszel Kinga (109) |
pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-1/2 - Pawlak M. (CKP_112) montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
filozofia 1 L - Lubczyński D. (2) |
historia 1 L - Baran P. (105) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 1 L - Milej K. (CKP_H1) |
8 | 14:55-15:40 | historia 1 L - Baran P. (109) |
pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-1/2 - Pawlak M. (CKP_112) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 L - Rzejak B. (101) |
wychowanie fizyczne 1 L-1/2 - Piątek R. (ORLIK_1) uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-2/2 - Kroma M. (CKP_105) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 1 L - Milej K. (CKP_H1) |
9 | 15:50-16:35 | uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-2/2 - Kroma M. (CKP_105) |
język angielski 1 L-1/2 - Reszel Kinga (102) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | religia 2 RELIGIA KLASY 2 - AL i D - Wasielewski D. (212) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 - Morawska K. (SALA_2) |
język angielski zawodowy 2 AL-2/2 - Szymiec R. (102) |
podstawy technologii i konstrukcji maszyn 2 AL-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) podstawy robotyki 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 - Morawska K. (ORLIK_1) sztuczna inteligencja w robotyce 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
historia 2 AL - Białk-Cieślak L. (1) |
podstawy technologii i konstrukcji maszyn 2 AL-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 - Morawska K. (ORLIK_2) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | język niemiecki 2 AL-1/2 - Wełnic T. (205) sztuczna inteligencja w robotyce 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
język angielski 2 AL-1/2 - Kocimska A. (209) język niemiecki 2 AL-2/2 - Wełnic T. (205) |
historia 2 AL - Białk-Cieślak L. (1) |
działalność gospodarcza 2 AL-1/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
matematyka 2 AL - Uhorchuk N. (108) |
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 2 AL - Wełnic T. (205) |
geografia 2 AL - Zając A. (102) |
informatyka 2 AL-1/2 - Iwański Ł. (201) język angielski 2 AL-2/2 - Urban M. (208) |
język niemiecki 2 AL-1/2 - Wełnic T. (205) wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 - Chruszczyk I. (SALA_1) |
język polski 2 AL - Biskupski J. (107) |
5 | 12:05-12:50 | biologia 2 AL - Wnuk L. (2) |
historia i teraźniejszość 2 AL - Baran P. (105) |
montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 2 AL-1/2 - Ławida N. (CKP_100) informatyka 2 AL-2/2 - Iwański Ł. (201) |
podstawy przedsiębiorczości 2 AL - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język polski 2 AL - Biskupski J. (107) |
6 | 13:05-13:50 | język angielski 2 AL-1/2 - Kocimska A. (209) podstawy robotyki 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
matematyka 2 AL - Uhorchuk N. (108) |
montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 2 AL-1/2 - Ławida N. (CKP_100) język niemiecki 2 AL-2/2 - Wełnic T. (205) |
matematyka 2 AL - Uhorchuk N. (108) |
fizyka 2 AL - Klimek-Poliszko D. (109) |
7 | 14:00-14:45 | podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) podstawy robotyki 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
język polski 2 AL - Biskupski J. (103) |
język angielski zawodowy 2 AL-1/2 - Szymiec R. (203) wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 - Chruszczyk I. (SALA_1) |
programowanie dronów 2 AL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) język angielski 2 AL-2/2 - Urban M. (208) |
biologia 2 AL - Wnuk L. (2) |
8 | 14:55-15:40 | podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 2 AL-1/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 - Chruszczyk I. (ORLIK_1) |
programowanie dronów 2 AL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 - Witczak P. (CKP_107) |
9 | 15:50-16:35 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 - Witczak P. (CKP_107) |
||
10 | 16:45-17:30 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 - Witczak P. (CKP_107) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
religia 1 BSO1 - Wasielewski D. (212) |
|||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|||
2 | 09:15-10:00 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 BSO1 - Mikołajczak A. (2) |
język angielski 1 BSO1-2/2 - Szymiec R. (101) |
|
3 | 10:15-11:00 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_1) podstawy konstrukcji maszyn 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
fizyka 2 BSO1 - Szulc A. (207) |
informatyka 1 BSO1-2/2 - Iwański Ł. (201) matematyka 2 BSO1 - Gronowska A. (103) |
4 | 11:10-11:55 | konstrukcje maszyn 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_4) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
matematyka 1 BSO1 - Gronowska A. (101) język angielski 2 BSO1 - Szymiec R. (203) |
język polski 1 BSO1 - Mikołajczak A. (209) matematyka 2 BSO1 - Gronowska A. (101) |
język angielski 1 BSO1-2/2 - Szymiec R. (101) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 - Milej K. (CKP_H1) konstrukcje maszyn 2 BSO1-2/2 - Wachowiak T. (CKP_H11) |
5 | 12:05-12:50 | konstrukcje maszyn 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_4) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
język polski 1 BSO1 - Mikołajczak A. (101) zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 - Wachowiak T. (CKP_H6) zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H11) |
historia 1 BSO1 - Białk-Cieślak L. (1) język angielski 2 BSO1 - Szymiec R. (203) |
fizyka 1 BSO1 - Szulc A. (207) język polski 2 BSO1 - Borowczyk A. (211) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 - Milej K. (CKP_H1) konstrukcje maszyn 2 BSO1-2/2 - Wachowiak T. (CKP_H11) |
6 | 13:05-13:50 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) zajęcia z wychowawcą 2 BSO1 - Mikulska M. (109) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 BSO1 - Rzejak B. (101) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (SALA_1) |
chemia 2 BSO1 - Marcinkowska A. (109) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 - Zastróżna Anita (CKP_11) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (SALA_1) |
zajęcia z wychowawcą 1 BSO1 - Kroma M. (CKP_4) historia 2 BSO1 - Białk-Cieślak L. (1) |
7 | 14:00-14:45 | podstawy procesów produkcyjnych 1 BSO1 - Sadowski M. (CKP_4) język polski 2 BSO1 - Borowczyk A. (211) |
historia i teraźniejszość 1 BSO1 - Baran P. (105) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
matematyka 1 BSO1 - Gronowska A. (101) wychowanie fizyczne 2 BSO1 - Piątek R. (ORLIK_1) |
zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 - Szymański P. (CKP_H10) |
8 | 14:55-15:40 | Organizowanie procesów technol. obróbki, montażu i demont. cz. maszyn i urządzeń 1 BSO1 - Sadowski M. (CKP_4) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 - Milej K. (CKP_H1) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 - Milewski P. (ORLIK_2) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
chemia 1 BSO1 - Marcinkowska A. (209) |
zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 - Szymański P. (CKP_H10) |
9 | 15:50-16:35 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 - Milej K. (CKP_H1) |
wykonywanie obróbki na obrabiarkach skrawających sterowanych numerycznie 1 BSO1-2/2 - Sadowski M. (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
||
10 | 16:45-17:30 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 - Kroma M. (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 - Sadowski M. (CKP_5) |
||
11 | 17:40-18:25 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 - Kroma M. (CKP_H10) |
|||
12 | 18:35-19:20 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 - Milej K. (CKP_H1) zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
|||
2 | 09:15-10:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 - Milej K. (CKP_H1) zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 - Milej K. (CKP_H1) zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
religia 2 RELIGIA KLASY 2 - BSO - Wasielewski D. (212) |
||
4 | 11:10-11:55 | wychowanie fizyczne 2 BSO2 - Milewski P. (SALA_2) |
podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 BSO2 - Mikołajczak A. (101) |
podstawy konstrukcji maszyn 2 BSO2 - Sadowski M. (CKP_5) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
chemia 2 BSO2 - Marcinkowska A. (205) |
5 | 12:05-12:50 | zajęcia z wychowawcą 2 BSO2 - Strzelecki W. (CKP_H20) |
historia 2 BSO2 - Białk-Cieślak L. (1) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO2 - Sadowski M. (CKP_5) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
język angielski 2 BSO2 - Szymiec R. (101) |
6 | 13:05-13:50 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
język polski 2 BSO2 - Biskupski J. (103) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO2 - Sadowski M. (CKP_5) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
wychowanie fizyczne 2 BSO2 - Milewski P. (ORLIK_2) |
7 | 14:00-14:45 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 - Strzelecki W. (CKP_H20) programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) |
fizyka 2 BSO2 - Szulc A. (207) |
matematyka 2 BSO2 - Stryczniewicz B. (207) |
wychowanie fizyczne 2 BSO2 - Milewski P. (ORLIK_1) |
|
8 | 14:55-15:40 | matematyka 2 BSO2 - Stryczniewicz B. (207) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
język angielski 2 BSO2 - Szymiec R. (208) |
język polski 2 BSO2 - Biskupski J. (107) |
|
9 | 15:50-16:35 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 - Rossa D. (CKP_4) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO2 - Rossa D. (CKP_11) |
||
10 | 16:45-17:30 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 - Rossa D. (CKP_4) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO2 - Rossa D. (CKP_11) |
|||
11 | 17:40-18:25 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-1/2 - Rossa D. (CKP_11) |
||||
12 | 18:35-19:20 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-1/2 - Rossa D. (CKP_11) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 2 CC - Krąpiec D. (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) |
informatyka 2 CC - Iwański Ł. (201) |
||
2 | 09:15-10:00 | podstawy energetyki 2 CC - Krąpiec D. (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) zajęcia z wychowawcą 2 CC - Zastróżna Anita (CKP_11) |
historia i teraźniejszość 2 CC - Baran P. (105) |
||
3 | 10:15-11:00 | systemy energetyki odnawialnej 2 CC - Krąpiec D. (CKP_4) |
religia 2 RELIGIA KLASY 2 - CI i CC - Wasielewski D. (212) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) historia 2 CC - Baran P. (105) |
geografia 2 CC - Zając A. (102) |
|
4 | 11:10-11:55 | język angielski 2 CC - Urban M. (208) |
język polski 2 CC - Borowczyk A. (211) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 2 CC - Zastróżna Anita (CKP_11) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H8) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
język niemiecki 2 CC - Andrzejewska K. (210) |
5 | 12:05-12:50 | podstawy przedsiębiorczości 2 CC - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język polski 2 CC - Borowczyk A. (211) |
język niemiecki 2 CC - Andrzejewska K. (210) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
język angielski 2 CC - Urban M. (207) |
6 | 13:05-13:50 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) matematyka 2 CC - Stryczniewicz B. (207) |
biologia 2 CC - Andrzejewska K. (210) |
matematyka 2 CC - Stryczniewicz B. (207) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 - Strzelecki W. (CKP_H6) biologia 2 CC - Andrzejewska K. (210) |
historia 2 CC - Baran P. (105) |
7 | 14:00-14:45 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H9) matematyka 2 CC - Stryczniewicz B. (207) |
wychowanie fizyczne 2 CC - Chruszczyk I. (ORLIK_2) |
fizyka 2 CC - Klimek-Poliszko D. (109) |
język polski 2 CC - Borowczyk A. (211) |
|
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 2 CC - Chruszczyk I. (SALA_2) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) wychowanie fizyczne 2 CC - Chruszczyk I. (SALA_2) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
|
9 | 15:50-16:35 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 - Rossa D. (CKP_4) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
|
10 | 16:45-17:30 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 - Rossa D. (CKP_4) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
||
11 | 17:40-18:25 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
|||
12 | 18:35-19:20 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | informatyka 2 CI-2/2 - Jarosławski D. (203) |
||||
1 | 08:20-09:05 | kompetencje personalne i społeczne (czynnik ludzki) 2 CI-1/2 - Fatyga T. (CKP_4) |
informatyka 2 CI-1/2 - Jarosławski D. (203) język angielski 2 CI-2/2 - Kocimska A. (209) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 - Hoffmann P. (1) |
|||
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 - Milewski P. (SALA_2) język angielski 2 CI-2/2 - Kocimska A. (209) |
wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 - Reut E. (SALA_2) |
historia 2 CI - Baran P. (105) |
podstawy konstrukcji maszyn i materiałoznawstwo 2 CI-1/2 - Bąk R. (CKP_5) bezpieczeństwo i higiena pracy 2 CI-2/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
|
3 | 10:15-11:00 | awionika ure 2 CI-1/2 - Fatyga T. (CKP_112) język niemiecki 2 CI-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
historia 2 CI - Baran P. (105) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) religia 2 RELIGIA KLASY 2 - CI i CC - Wasielewski D. (212) |
zajęcia z wychowawcą 2 CI - Andrzejewska K. (210) |
język polski 2 CI - Biskupski J. (107) |
4 | 11:10-11:55 | pracownia eksploatacji systemów awioniki 2 CI-1/2 - Fatyga T. (CKP_112) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
biologia 2 CI - Andrzejewska K. (210) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
biologia 2 CI - Andrzejewska K. (210) |
budowa i eksploatacja statków powietrznych 2 CI-1/2 - Bąk R. (CKP_5) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
5 | 12:05-12:50 | zajęcia praktyczne 2 CI-1/2 - Fatyga T. (CKP_H10) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
język hiszpański 2 CI-1/2 - Pelcastre I. (102) podstawy energetyki 2 CI-2/2 - Krąpiec D. (CKP_4) |
systemy energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
historia i teraźniejszość 2 CI - Baran P. (105) |
budowa i eksploatacja statków powietrznych 2 CI-1/2 - Bąk R. (CKP_5) montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
6 | 13:05-13:50 | zajęcia praktyczne 2 CI-1/2 - Fatyga T. (CKP_H10) obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
elektrotechnika i elektronika 2 CI-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 - Krąpiec D. (CKP_4) |
matematyka 2 CI - Uhorchuk N. (108) |
wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 - Milewski P. (ORLIK_2) wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
język angielski 2 CI-1/2 - Reszel Kinga (101) język niemiecki 2 CI-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
7 | 14:00-14:45 | język polski 2 CI - Biskupski J. (107) |
pracownia budowy statków powietrznych i napędów lotniczych 2 CI-1/2 - Bąk R. (CKP_5) |
matematyka 2 CI - Uhorchuk N. (108) |
wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 - Milewski P. (SALA_1) wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 - Reut E. (ORLIK_2) |
matematyka 2 CI - Uhorchuk N. (108) |
8 | 14:55-15:40 | język polski 2 CI - Biskupski J. (107) |
technika cyfrowa i urządzenia elektroniczne 2 CI-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
fizyka 2 CI - Klimek-Poliszko D. (109) |
podstawy przedsiębiorczości 2 CI - Zastróżna Anita (CKP_11) |
geografia 2 CI - Zając A. (102) |
9 | 15:50-16:35 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 CI-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
język angielski 2 CI-1/2 - Reszel Kinga (103) metrologia w energetyce odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H8) |
język hiszpański 2 CI-1/2 - Pelcastre I. (1) |
||
10 | 16:45-17:30 | pracownia elektryczna i elektroniczna 2 CI-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CI-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | religia 2 RELIGIA KLASY 2 - AL i D - Wasielewski D. (212) |
||||
1 | 08:20-09:05 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_08) pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) pracownia konstukcji lotniczych 2 D-2/2 - Fatyga T. (CKP_112) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_08) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
||
2 | 09:15-10:00 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_08) pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-1/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) pracownia konstukcji lotniczych 2 D-2/2 - Fatyga T. (CKP_112) |
informatyka 2 D-1/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_08) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | historia 2 D - Baran P. (105) |
podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 D - Leszczyński M. (CKP_H16) |
zajęcia z wychowawcą 2 D - Baran P. (105) religia 2 RELIGIA KLASY 2 - CI i CC - Wasielewski D. (212) |
język hiszpański 2 D-1/2 - Pelcastre I. (1) język angielski 2 D-2/2 - Urban M. (208) |
|
4 | 11:10-11:55 | biologia 2 D - Wnuk L. (2) |
płatowce statków powietrznych 2 D - Bąk R. (CKP_5) |
historia 2 D - Baran P. (105) |
język polski 2 D - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
język angielski 2 D-1/2 - Kocimska A. (209) |
5 | 12:05-12:50 | pracownia konstukcji lotniczych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_07) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
matematyka 2 D - Uhorchuk N. (108) |
podstawy przedsiębiorczości 2 D - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język polski 2 D - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
biologia 2 D - Wnuk L. (2) |
6 | 13:05-13:50 | pracownia konstukcji lotniczych 2 D-1/2 - Bogusz A. (CKP_07) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
aerodynamika i mechanika lotu 2 D - Bąk R. (CKP_5) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 - Rzejak B. (SALA_1) informatyka 2 D-2/2 - Brechelke M. (CKP_109) |
geografia 2 D - Zając A. (102) |
rysunek techniczny 2 D - Szymański P. (CKP_H10) |
7 | 14:00-14:45 | podstawy konstrukcji maszyn 2 D - Bąk R. (CKP_5) |
język hiszpański 2 D-1/2 - Pelcastre I. (1) język angielski 2 D-2/2 - Urban M. (208) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 - Rzejak B. (SALA_2) wychowanie fizyczne 2 D-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) język hiszpański 2 D-2/2 - Pelcastre I. (1) |
język angielski 2 D-1/2 - Kocimska A. (209) wychowanie fizyczne 2 D-2/2 - Reut E. (ORLIK_2) |
8 | 14:55-15:40 | matematyka 2 D - Uhorchuk N. (108) |
matematyka 2 D - Uhorchuk N. (108) |
historia i teraźniejszość 2 D - Baran P. (105) |
fizyka 2 D - Klimek-Poliszko D. (109) |
wychowanie fizyczne 2 D-2/2 - Reut E. (ORLIK_1) |
9 | 15:50-16:35 | język hiszpański 2 D-2/2 - Pelcastre I. (1) |
język polski 2 D - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
religia 3 RELIGIA KLASY 3 - Wasielewski D. (212) |
|||
1 | 08:20-09:05 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
podstawy przedsiębiorczości 3 A - Zastróżna Anita (CKP_11) |
|
2 | 09:15-10:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
matematyka 3 A - Kaczmarek B. (103) |
język angielski 3 A - Kocimska A. (209) |
3 | 10:15-11:00 | informatyka 3 A - Iwański Ł. (201) |
zajęcia z wychowawcą 3 A - Kaczmarek B. (103) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
matematyka 3 A - Kaczmarek B. (103) |
historia 3 A - Białk-Cieślak L. (1) |
4 | 11:10-11:55 | język hiszpański 3 A - Pelcastre I. (1) |
programowanie dronów 3 A-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-2/2 - Fatyga T. (CKP_103) |
historia 3 A - Białk-Cieślak L. (1) |
geografia 3 A - Zając A. (102) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A - Ławida N. (CKP_100) |
5 | 12:05-12:50 | język polski 3 A - Borowczyk A. (211) |
programowanie dronów 3 A-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-2/2 - Fatyga T. (CKP_103) |
matematyka 3 A - Kaczmarek B. (103) |
fizyka 3 A - Klimek-Poliszko D. (109) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A - Ławida N. (CKP_100) |
6 | 13:05-13:50 | język angielski zawodowy 3 A - Szymiec R. (101) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-1/2 - Fatyga T. (CKP_103) programowanie dronów 3 A-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
matematyka 3 A - Kaczmarek B. (103) |
język polski 3 A - Borowczyk A. (211) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A - Ławida N. (CKP_100) |
7 | 14:00-14:45 | geografia 3 A - Zając A. (102) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-1/2 - Fatyga T. (CKP_103) programowanie dronów 3 A-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
informatyka uzupełniająca 3 A - Iwański Ł. (201) |
chemia 3 A - Marcinkowska A. (209) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A - Ławida N. (CKP_100) |
8 | 14:55-15:40 | język hiszpański 3 A - Pelcastre I. (1) |
język polski 3 A - Borowczyk A. (211) |
wychowanie fizyczne 3 A - Chruszczyk I. (SALA_2) |
język angielski 3 A - Kocimska A. (209) |
|
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 3 A - Chruszczyk I. (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 3 A - Chruszczyk I. (ORLIK_1) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | matematyka 3 B - Uhorchuk N. (108) |
historia 3 B - Białk-Cieślak L. (1) |
język niemiecki 3 B - Andrzejewska K. (210) |
||
3 | 10:15-11:00 | programowanie dronów 3 B-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
historia 3 B - Białk-Cieślak L. (1) |
język angielski 3 B - Kocimska A. (209) |
programowanie dronów 3 B-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
język niemiecki 3 B - Andrzejewska K. (210) |
4 | 11:10-11:55 | programowanie dronów 3 B-2/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
zajęcia z wychowawcą 3 B - Chruszczyk I. (109) |
geografia 3 B - Zając A. (102) |
programowanie dronów 3 B-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) |
podstawy przedsiębiorczości 3 B - Zastróżna Anita (CKP_11) |
5 | 12:05-12:50 | język angielski zawodowy 3 B - Szymiec R. (101) |
wychowanie fizyczne 3 B - Chruszczyk I. (ORLIK_2) |
język angielski 3 B - Kocimska A. (209) |
wychowanie fizyczne 3 B - Chruszczyk I. (SALA_2) |
matematyka 3 B - Uhorchuk N. (108) |
6 | 13:05-13:50 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 - Ławida N. (CKP_100) programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
chemia 3 B - Marcinkowska A. (205) |
informatyka 3 B - Iwański Ł. (201) |
wychowanie fizyczne 3 B - Chruszczyk I. (SALA_2) |
matematyka 3 B - Uhorchuk N. (108) |
7 | 14:00-14:45 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 - Ławida N. (CKP_100) programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
geografia 3 B - Zając A. (102) |
język polski 3 B - Biskupski J. (107) |
język polski 3 B - Biskupski J. (102) |
informatyka uzupełniająca 3 B - Iwański Ł. (201) |
8 | 14:55-15:40 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 - Ławida N. (CKP_100) programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
fizyka 3 B - Klimek-Poliszko D. (109) |
matematyka 3 B - Uhorchuk N. (108) |
język polski 3 B - Biskupski J. (102) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B - Ławida N. (CKP_100) |
9 | 15:50-16:35 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-1/2 - Rossa D. (CKP_11) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B - Ławida N. (CKP_100) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-2/2 - Rossa D. (CKP_11) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B - Ławida N. (CKP_100) |
10 | 16:45-17:30 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-1/2 - Rossa D. (CKP_11) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B - Ławida N. (CKP_100) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-2/2 - Rossa D. (CKP_11) |
|
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | systemy energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
pomiary parametrów instalacji oraz urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Piłat M. (CKP_H15) montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
informatyka uzupełniająca 3 CF - Jarosławski D. (203) religia 3 RELIGIA KLASY 3 - Wasielewski D. (212) |
metrologia w energetyce odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
1 | 08:20-09:05 | język angielski zawodowy 3 CF-1/2 - Szymiec R. (101) systemy energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
elektrotechnika i elektronika w chłodnictwie i klimatyzacji 3 CF-1/2 - Piłat M. (CKP_H15) montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
informatyka 3 CF - Jarosławski D. (203) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
2 | 09:15-10:00 | historia 3 CF - Baran P. (105) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
technologia instalacji urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Piłat M. (CKP_H15) montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
język polski 3 CF - Borowczyk A. (211) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | język angielski 3 CF - Szymiec R. (101) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) działalność gospodarcza 3 CF-2/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
matematyka 3 CF - Stryczniewicz B. (207) |
zajęcia z wychowawcą 3 CF - Mikulska M. (109) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
4 | 11:10-11:55 | matematyka 3 CF - Stryczniewicz B. (207) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Krąpiec D. (CKP_4) |
matematyka 3 CF - Stryczniewicz B. (207) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) fizyka 3 CF - Klimek-Poliszko D. (109) |
język polski 3 CF - Borowczyk A. (211) |
5 | 12:05-12:50 | matematyka 3 CF - Stryczniewicz B. (207) |
podstawy przedsiębiorczości 3 CF - Zastróżna Anita (CKP_11) |
język niemiecki 3 CF - Wełnic T. (205) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) geografia 3 CF - Zając A. (102) |
język polski 3 CF - Borowczyk A. (211) |
6 | 13:05-13:50 | język niemiecki 3 CF - Wełnic T. (205) |
historia 3 CF - Baran P. (105) |
geografia 3 CF - Zając A. (102) |
wychowanie fizyczne 3 CF - Rzejak B. (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 3 CF - Rzejak B. (SALA_2) |
7 | 14:00-14:45 | język angielski 3 CF - Szymiec R. (101) |
chemia 3 CF - Marcinkowska A. (205) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych 3 CF-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
wychowanie fizyczne 3 CF - Rzejak B. (SALA_2) |
8 | 14:55-15:40 | działalność gospodarcza 3 CF-1/2 - Zastróżna Anita (CKP_11) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
||
9 | 15:50-16:35 | podstawy konstrukcji maszyn 3 CF-1/2 - Kwiatkowska M. (CKP_5) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
||
10 | 16:45-17:30 | metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
|||
11 | 17:40-18:25 | metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | pracownia mechaniczna 3 DI-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H20) |
religia 3 RELIGIA KLASY 3 - Wasielewski D. (212) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
||
1 | 08:20-09:05 | informatyka uzupełniająca 3 DI - Iwański Ł. (201) |
pracownia mechaniczna 3 DI-2/2 - Mikołajczak J. (CKP_H20) |
matematyka 3 DI - Uhorchuk N. (108) |
podstawy przedsiębiorczości 3 DI - Zastróżna Anita (CKP_11) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
2 | 09:15-10:00 | język angielski zawodowy 3 DI - Szymiec R. (101) |
wychowanie fizyczne 3 DI - Milewski P. (ORLIK_1) |
matematyka 3 DI - Uhorchuk N. (108) |
język angielski 3 DI - Kocimska A. (209) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 - Bogusz A. (CKP_07) wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 - Hoffmann P. (1) |
3 | 10:15-11:00 | zajęcia z wychowawcą 3 DI - Kocimska A. (209) |
matematyka 3 DI - Uhorchuk N. (108) |
działalność gospodarcza 3 DI - Zastróżna Anita (CKP_11) |
wychowanie fizyczne 3 DI - Milewski P. (ORLIK_1) |
pracownia mechaniczna 3 DI-1/2 - Szymański P. (CKP_H6) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
4 | 11:10-11:55 | lotnicze silniki tłokowe 3 DI - Bąk R. (CKP_5) |
historia 3 DI - Białk-Cieślak L. (1) |
język angielski 3 DI - Kocimska A. (209) |
język hiszpański 3 DI - Pelcastre I. (1) |
pracownia mechaniczna 3 DI-1/2 - Szymański P. (CKP_H6) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
5 | 12:05-12:50 | budowa płatowca 3 DI - Bąk R. (CKP_5) |
aerodynamika i mechanika lotu 3 DI - Bąk R. (CKP_5) |
geografia 3 DI - Zając A. (102) |
systemy energetyczne statku powietrznego 3 DI - Fatyga T. (CKP_5) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
6 | 13:05-13:50 | śmigła 3 DI - Bąk R. (CKP_5) |
język polski 3 DI - Borowczyk A. (211) |
język polski 3 DI - Borowczyk A. (211) |
fizyka 3 DI - Klimek-Poliszko D. (109) |
|
7 | 14:00-14:45 | informatyka 3 DI - Iwański Ł. (201) |
wychowanie fizyczne 3 DI - Milewski P. (SALA_2) |
historia 3 DI - Białk-Cieślak L. (1) |
matematyka 3 DI - Uhorchuk N. (108) |
|
8 | 14:55-15:40 | język polski 3 DI - Borowczyk A. (211) |
chemia 3 DI - Marcinkowska A. (205) |
geografia 3 DI - Zając A. (102) |
język hiszpański 3 DI - Pelcastre I. (1) |
|
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 3 JL-2/2 - Leszczyński M. (CKP_H16) |
religia 3 RELIGIA KLASY 3 - Wasielewski D. (212) |
|||
1 | 08:20-09:05 | programowanie dronów 3 JL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 - Roszkowski G. (CKP_H3) |
||||
2 | 09:15-10:00 | programowanie dronów 3 JL-1/2 - Gurzęda R. (CKP_H14) programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 - Roszkowski G. (CKP_H3) |
język angielski 3 JL - Kocimska A. (209) |
|||
3 | 10:15-11:00 | podstawy elektroniki 3 JL-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 - Roszkowski G. (CKP_H3) |
język polski 3 JL - Borowczyk A. (211) |
geografia 3 JL - Zając A. (102) |
podstawy automatyki przemysłowej 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_4) |
|
4 | 11:10-11:55 | podstawy elektroniki 3 JL-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) język niemiecki 3 JL-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
matematyka 3 JL - Uhorchuk N. (108) |
chemia 3 JL - Marcinkowska A. (205) |
podstawy automatyki przemysłowej 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_4) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
5 | 12:05-12:50 | język hiszpański 3 JL-1/2 - Pelcastre I. (1) język niemiecki 3 JL-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
fizyka 3 JL - Klimek-Poliszko D. (109) |
wychowanie fizyczne 3 JL - Reut E. (SALA_2) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
język angielski 3 JL - Kocimska A. (209) |
6 | 13:05-13:50 | język hiszpański 3 JL-1/2 - Pelcastre I. (1) |
historia 3 JL - Zając A. (102) |
wychowanie fizyczne 3 JL - Reut E. (SALA_2) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
wychowanie fizyczne 3 JL - Reut E. (SALA_1) |
7 | 14:00-14:45 | język polski 3 JL - Borowczyk A. (211) |
zajęcia z wychowawcą 3 JL - Zastróżna Anita (CKP_11) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
historia 3 JL - Zając A. (102) |
|
8 | 14:55-15:40 | język polski 3 JL - Borowczyk A. (211) |
podstawy przedsiębiorczości 3 JL - Zastróżna Anita (CKP_11) |
matematyka 3 JL - Uhorchuk N. (108) |
matematyka 3 JL - Uhorchuk N. (108) |
|
9 | 15:50-16:35 | geografia 3 JL - Zając A. (102) |
informatyka uzupełniająca 3 JL - Jarosławski D. (203) |
matematyka 3 JL - Uhorchuk N. (108) |
uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) sztuczna inteligencja w robotyce 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|
10 | 16:45-17:30 | obsługa robotów przemysłowych i urządzeń współpracujących 3 JL-2/2 - Sydow M. (CKP_H8) |
informatyka 3 JL - Jarosławski D. (203) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 3 JL-1/2 - Kroma M. (CKP_105) sztuczna inteligencja w robotyce 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|
11 | 17:40-18:25 | podstawy elektrotechniki 3 JL-1/2 - Witczak P. (CKP_4) montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
podstawy robotyki 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
|||
12 | 18:35-19:20 | podstawy robotyki 3 JL-2/2 - Milej K. (CKP_H1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A - Gierzycki P. (CKP_104) |
|||
1 | 08:20-09:05 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 - Knast P. (CKP_104) programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A - Gierzycki P. (CKP_104) |
wychowanie fizyczne 4 A-1/2 - Milewski P. (SALA_2) religia 4 RELIGIA KLASY 4 - Wasielewski D. (212) |
||
2 | 09:15-10:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 - Knast P. (CKP_104) programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A - Gierzycki P. (CKP_104) |
fizyka 4 A - Klimek-Poliszko D. (109) |
informatyka uzupełniająca 4 A-1/2 - Iwański Ł. (201) |
|
3 | 10:15-11:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 - Knast P. (CKP_104) programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A - Gierzycki P. (CKP_104) |
matematyka 4 A - Kaczmarek B. (103) |
wychowanie fizyczne 4 A-1/2 - Milewski P. (SALA_2) język angielski 4 A-2/2 - Kocimska A. (209) |
|
4 | 11:10-11:55 | historia 4 A - Zając A. (102) |
matematyka 4 A - Kaczmarek B. (103) |
matematyka 4 A - Kaczmarek B. (103) |
matematyka 4 A - Kaczmarek B. (103) |
wos 4 A - Mikołajczak A. (208) |
5 | 12:05-12:50 | język niemiecki 4 A-1/2 - Wełnic T. (205) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
język angielski 4 A-1/2 - Kocimska A. (209) wychowanie fizyczne 4 A-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) |
chemia 4 A - Szulc A. (212) |
język angielski 4 A-1/2 - Kocimska A. (209) wychowanie fizyczne 4 A-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) |
informatyka uzupełniająca 4 A-2/2 - Iwański Ł. (201) |
6 | 13:05-13:50 | diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
wychowanie fizyczne 4 A-1/2 - Milewski P. (ORLIK_1) język angielski 4 A-2/2 - Kocimska A. (209) |
język angielski 4 A-1/2 - Kocimska A. (209) język niemiecki 4 A-2/2 - Andrzejewska K. (210) |
język polski 4 A - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
język angielski 4 A-2/2 - Kocimska A. (209) |
7 | 14:00-14:45 | diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
język polski 4 A - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
chemia 4 A - Szulc A. (212) |
język polski 4 A - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
|
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 4 A-2/2 - Rzejak B. (ORLIK_1) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Lendzioszek-Rogaska A. (107) |
chemia 4 A - Szulc A. (207) |
||
9 | 15:50-16:35 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Klepuszewski F. (CKP_106) diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Kuczera M. (CKP_103) |
||||
10 | 16:45-17:30 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Klepuszewski F. (CKP_106) diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 - Kuczera M. (CKP_103) |
||||
11 | 17:40-18:25 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Klepuszewski F. (CKP_106) |
||||
12 | 18:35-19:20 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 - Klepuszewski F. (CKP_106) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | wychowanie fizyczne 4 BJ - Morawska K. (SALA_2) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
|||
1 | 08:20-09:05 | urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
informatyka uzupełniająca 4 BJ - Jarosławski D. (203) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
||
2 | 09:15-10:00 | matematyka 4 BJ - Uhorchuk N. (108) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
historia 4 BJ - Baran P. (105) |
zajęcia z wychowawcą 4 BJ - Szulc A. (207) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
3 | 10:15-11:00 | matematyka 4 BJ - Uhorchuk N. (108) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
matematyka 4 BJ - Uhorchuk N. (108) |
wychowanie fizyczne 4 BJ - Morawska K. (ORLIK_2) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 - Ławida N. (CKP_100) |
4 | 11:10-11:55 | uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 4 BJ-1/2 - Ławida N. (CKP_100) programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
chemia 4 BJ - Szulc A. (212) |
język angielski 4 BJ - Urban M. (208) |
matematyka 4 BJ - Uhorchuk N. (108) |
5 | 12:05-12:50 | uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 4 BJ-1/2 - Ławida N. (CKP_100) programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Juszczyk A. (CKP_106) |
język niemiecki 4 BJ - Andrzejewska K. (210) |
język polski 4 BJ - Biskupski J. (107) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Ławida N. (CKP_100) diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Kuczera M. (CKP_103) |
fizyka 4 BJ - Klimek-Poliszko D. (109) |
6 | 13:05-13:50 | język angielski 4 BJ - Urban M. (208) |
chemia 4 BJ - Szulc A. (207) |
język polski 4 BJ - Biskupski J. (107) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 4 BJ-1/2 - Ławida N. (CKP_100) diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Kuczera M. (CKP_103) |
język polski 4 BJ - Biskupski J. (107) |
7 | 14:00-14:45 | język angielski 4 BJ - Urban M. (208) |
wos 4 BJ - Mikołajczak A. (101) |
chemia 4 BJ - Szulc A. (207) |
||
8 | 14:55-15:40 | podstawy elektroniki 4 BJ-1/2 - Kuczera M. (CKP_103) montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
podstawy automatyki przemysłowej 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
wychowanie fizyczne 4 BJ - Morawska K. (SALA_1) |
||
9 | 15:50-16:35 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
podstawy automatyki przemysłowej 4 BJ-1/2 - Kroma M. (CKP_105) |
podstawy elektrotechniki 4 BJ-1/2 - Witczak P. (CKP_4) |
||
10 | 16:45-17:30 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 - Knast P. (CKP_104) |
podstawy elektrotechniki 4 BJ-1/2 - Witczak P. (CKP_4) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | budowa płatowca 4 CD-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
śmigła 4 CD-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
|||
1 | 08:20-09:05 | budowa płatowca 4 CD-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
religia 4 RELIGIA KLASY 4 - Wasielewski D. (212) |
kosztorysowanie w budownictwie 4 CD-1/2 - Wachowiak T. (CKP_112) aerodynamika i mechanika lotu 4 CD-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
||
2 | 09:15-10:00 | język angielski zawodowy 4 CD-1/2 - Szymiec R. (102) lotnicze silniki tłokowe 4 CD-2/2 - Bąk R. (CKP_5) |
informatyka uzupełniająca 4 CD - Iwański Ł. (201) |
systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) systemy energetyczne statku powietrznego 4 CD-2/2 - Fatyga T. (CKP_4) |
matematyka 4 CD - Uhorchuk N. (108) |
|
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 4 CD - Milewski P. (SALA_2) |
zajęcia z wychowawcą 4 CD - Zając A. (102) |
język polski 4 CD - Biskupski J. (107) |
język angielski 4 CD - Kocimska A. (209) |
wos 4 CD - Mikołajczak A. (208) |
4 | 11:10-11:55 | język angielski 4 CD - Kocimska A. (209) |
język angielski 4 CD - Kocimska A. (209) |
język polski 4 CD - Biskupski J. (107) |
chemia 4 CD - Szulc A. (207) |
wychowanie fizyczne 4 CD - Milewski P. (SALA_2) |
5 | 12:05-12:50 | język polski 4 CD - Biskupski J. (107) |
chemia 4 CD - Szulc A. (207) |
matematyka 4 CD - Uhorchuk N. (108) |
język niemiecki 4 CD-1/2 - Wełnic T. (205) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
wychowanie fizyczne 4 CD - Milewski P. (ORLIK_1) |
6 | 13:05-13:50 | matematyka 4 CD - Uhorchuk N. (108) |
fizyka 4 CD - Klimek-Poliszko D. (109) |
chemia 4 CD - Szulc A. (212) |
podstawy kosztorysowania w budownictwie 4 CD-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
7 | 14:00-14:45 | systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
matematyka 4 CD - Uhorchuk N. (108) |
historia 4 CD - Zając A. (102) |
podstawy kosztorysowania w budownictwie 4 CD-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_07) |
8 | 14:55-15:40 | systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 - Bogusz A. (CKP_08) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) język hiszpański 4 CD-2/2 - Pelcastre I. (1) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz W. (CKP_H13) |
||
9 | 15:50-16:35 | montaż systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
||||
10 | 16:45-17:30 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 - Twardosz G. (CKP_H15) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | język niemiecki 1 L-2/2 (210) |
język niemiecki 3 B (210) |
|||
3 | 10:15-11:00 | język niemiecki 2 CI-2/2 (210) |
biologia 1 L (210) |
zajęcia z wychowawcą 2 CI (210) |
język niemiecki 3 B (210) |
|
4 | 11:10-11:55 | język niemiecki 3 JL-2/2 (210) |
biologia 2 CI (210) |
biologia 2 CI (210) |
język niemiecki 2 CC (210) |
|
5 | 12:05-12:50 | język niemiecki 3 JL-2/2 (210) |
język niemiecki 4 BJ (210) |
język niemiecki 2 CC (210) |
biologia 1 L (210) |
|
6 | 13:05-13:50 | język niemiecki 1 L-2/2 (210) |
biologia 2 CC (210) |
język niemiecki 4 A-2/2 (210) |
biologia 2 CC (210) |
język niemiecki 2 CI-2/2 (210) |
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | historia i teraźniejszość 1 D (105) |
||||
1 | 08:20-09:05 | historia 1 D (105) |
||||
2 | 09:15-10:00 | historia 3 CF (105) |
historia 4 BJ (105) |
historia 2 CI (105) |
historia i teraźniejszość 2 CC (105) |
|
3 | 10:15-11:00 | historia 2 D (105) |
historia 2 CI (105) |
zajęcia z wychowawcą 2 D (105) |
historia 2 CC (105) |
historia 1 K (105) |
4 | 11:10-11:55 | historia 1 C (105) |
historia 2 D (105) |
historia i teraźniejszość 1 C (105) |
historia i teraźniejszość 1 K (105) |
|
5 | 12:05-12:50 | historia 1 D (105) |
historia i teraźniejszość 2 AL (105) |
historia 1 A (105) |
historia i teraźniejszość 2 CI (105) |
historia i teraźniejszość 1 L (105) |
6 | 13:05-13:50 | historia i teraźniejszość 1 EF (105) |
historia 3 CF (105) |
historia i teraźniejszość 1 I (105) |
historia 2 CC (105) |
|
7 | 14:00-14:45 | historia 1 A (105) |
historia i teraźniejszość 1 BSO1 (105) |
historia 1 L (105) |
historia i teraźniejszość 1 A (105) |
|
8 | 14:55-15:40 | historia 1 L (109) |
historia i teraźniejszość 2 D (105) |
historia 1 K (105) |
||
9 | 15:50-16:35 | historia 1 C (105) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | budowa płatowca 4 CD-2/2 (CKP_5) |
śmigła 4 CD-2/2 (CKP_5) |
|||
1 | 08:20-09:05 | mechanika techniczna i wytrzymałość materiałów 1 D (CKP_5) |
budowa płatowca 4 CD-2/2 (CKP_5) |
aerodynamika i mechanika lotu 4 CD-2/2 (CKP_5) |
||
2 | 09:15-10:00 | materiałoznawstwo 1 D (CKP_5) |
lotnicze silniki tłokowe 4 CD-2/2 (CKP_5) |
podstawy konstrukcji maszyn i materiałoznawstwo 2 CI-1/2 (CKP_5) |
||
3 | 10:15-11:00 | budowa i eksploatacja statków powietrznych 1 I (CKP_5) |
napędy - lotnicze silniki tłokowe 1 I (CKP_5) |
|||
4 | 11:10-11:55 | lotnicze silniki tłokowe 3 DI (CKP_5) |
płatowce statków powietrznych 2 D (CKP_5) |
budowa i eksploatacja statków powietrznych 2 CI-1/2 (CKP_5) |
||
5 | 12:05-12:50 | budowa płatowca 3 DI (CKP_5) |
aerodynamika i mechanika lotu 3 DI (CKP_5) |
budowa i eksploatacja statków powietrznych 2 CI-1/2 (CKP_5) |
||
6 | 13:05-13:50 | śmigła 3 DI (CKP_5) |
aerodynamika i mechanika lotu 2 D (CKP_5) |
podstawy konstrukcji maszyn 1 D (CKP_5) |
||
7 | 14:00-14:45 | podstawy konstrukcji maszyn 2 D (CKP_5) |
pracownia budowy statków powietrznych i napędów lotniczych 2 CI-1/2 (CKP_5) |
pracownia mechaniczna 1 D-2/2 (CKP_5) |
||
8 | 14:55-15:40 | pracownia mechaniczna 1 D-2/2 (CKP_5) |
materiałoznastwo ogólne i lotnicza 1 I (CKP_5) |
|||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | historia 2 AL (1) |
historia 3 B (1) |
|||
3 | 10:15-11:00 | historia 3 B (1) |
historia 2 AL (1) |
historia 3 A (1) |
||
4 | 11:10-11:55 | historia 3 DI (1) |
historia 3 A (1) |
|||
5 | 12:05-12:50 | historia 2 BSO2 (1) |
historia 1 BSO1 (1) |
historia 1 EF (1) |
||
6 | 13:05-13:50 | historia 1 EF (1) |
historia 2 BSO1 (1) |
|||
7 | 14:00-14:45 | historia 3 DI (1) |
||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | język polski 4 CD (107) |
język polski 2 CI (107) |
|||
4 | 11:10-11:55 | język polski 4 CD (107) |
język polski 2 AL (107) |
|||
5 | 12:05-12:50 | język polski 4 CD (107) |
język polski 4 BJ (107) |
język polski 2 AL (107) |
||
6 | 13:05-13:50 | język polski 2 BSO2 (103) |
język polski 4 BJ (107) |
język polski 4 BJ (107) |
||
7 | 14:00-14:45 | język polski 2 CI (107) |
język polski 2 AL (103) |
język polski 3 B (107) |
język polski 3 B (102) |
|
8 | 14:55-15:40 | język polski 2 CI (107) |
język polski 3 B (102) |
język polski 2 BSO2 (107) |
||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 (CKP_07) |
||||
1 | 08:20-09:05 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 (CKP_07) |
||
2 | 09:15-10:00 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-1/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-1/2 (CKP_07) |
||
3 | 10:15-11:00 | pracownia konstukcji lotniczych 1 D-2/2 (CKP_08) |
pracownia rysunku technicznego 1 D-2/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 (CKP_07) |
||
4 | 11:10-11:55 | pracownia konstukcji lotniczych 1 D-1/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 (CKP_07) |
|||
5 | 12:05-12:50 | pracownia konstukcji lotniczych 2 D-1/2 (CKP_07) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 3 DI-2/2 (CKP_07) |
||
6 | 13:05-13:50 | pracownia konstukcji lotniczych 2 D-1/2 (CKP_07) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_07) |
||
7 | 14:00-14:45 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_08) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_07) |
||
8 | 14:55-15:40 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 4 CD-2/2 (CKP_08) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | język polski 3 CF (211) |
||||
3 | 10:15-11:00 | język polski 3 JL (211) |
język polski 1 D (211) |
język polski 1 L (211) |
||
4 | 11:10-11:55 | język polski 2 CC (211) |
język polski 1 D (211) |
język polski 1 L (211) |
język polski 3 CF (211) |
|
5 | 12:05-12:50 | język polski 3 A (211) |
język polski 2 CC (211) |
język polski 1 L (211) |
język polski 2 BSO1 (211) |
język polski 3 CF (211) |
6 | 13:05-13:50 | język polski 1 D (211) |
język polski 3 DI (211) |
język polski 3 DI (211) |
język polski 3 A (211) |
|
7 | 14:00-14:45 | język polski 2 BSO1 (211) |
język polski 3 JL (211) |
język polski 1 I (211) |
język polski 2 CC (211) |
język polski 1 I (211) |
8 | 14:55-15:40 | język polski 3 DI (211) |
język polski 3 JL (211) |
język polski 3 A (211) |
język polski 1 I (211) |
|
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | informatyka 1 D-2/2 (CKP_109) |
||||
2 | 09:15-10:00 | informatyka 2 D-1/2 (CKP_109) |
informatyka 1 I-2/2 (CKP_109) |
|||
3 | 10:15-11:00 | informatyka 1 K-2/2 (CKP_109) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | informatyka 1 I-1/2 (CKP_109) |
informatyka 2 D-2/2 (CKP_109) |
|||
7 | 14:00-14:45 | informatyka 1 D-1/2 (CKP_109) |
informatyka 1 C-1/2 (CKP_109) |
informatyka 1 K-1/2 (CKP_109) |
||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | informatyka 1 C-2/2 (CKP_109) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 3 B (109) |
wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 (SALA_1) |
|||
5 | 12:05-12:50 | wychowanie fizyczne 3 B (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 3 B (SALA_2) |
|||
6 | 13:05-13:50 | wychowanie fizyczne 3 B (SALA_2) |
||||
7 | 14:00-14:45 | wychowanie fizyczne 2 CC (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 1 I-1/2 (SALA_2) |
||
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 2 CC (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 CC (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 AL-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 3 A (SALA_2) |
|
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 I-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 I-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 3 A (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 3 A (ORLIK_1) |
|
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | język angielski 1 EF-2/2 (208) |
||||
7 | 14:00-14:45 | język angielski 1 EF-2/2 (208) |
||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | pracownia mechaniczna 1 I-2/2 (CKP_112) |
pracownia konstukcji lotniczych 2 D-2/2 (CKP_112) |
kompetencje personalne i społeczne (czynnik ludzki) 2 CI-1/2 (CKP_4) |
||
2 | 09:15-10:00 | pracownia mechaniczna 1 I-2/2 (CKP_112) |
pracownia konstukcji lotniczych 2 D-2/2 (CKP_112) |
systemy energetyczne statku powietrznego 4 CD-2/2 (CKP_4) |
||
3 | 10:15-11:00 | awionika ure 2 CI-1/2 (CKP_112) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 D (CKP_100) |
pracownia rysunku technicznego 1 D-1/2 (CKP_5) |
||
4 | 11:10-11:55 | pracownia eksploatacji systemów awioniki 2 CI-1/2 (CKP_112) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-2/2 (CKP_103) |
podstawy elektrotechniki 1 I (CKP_5) |
||
5 | 12:05-12:50 | zajęcia praktyczne 2 CI-1/2 (CKP_H10) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-2/2 (CKP_103) |
systemy energetyczne statku powietrznego 3 DI (CKP_5) |
||
6 | 13:05-13:50 | zajęcia praktyczne 2 CI-1/2 (CKP_H10) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-1/2 (CKP_103) |
|||
7 | 14:00-14:45 | pracownia mechaniczna 1 I-1/2 (CKP_07) |
technologie i konstrukcje mechaniczne 3 A-1/2 (CKP_103) |
|||
8 | 14:55-15:40 | pracownia mechaniczna 1 I-1/2 (CKP_07) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A (CKP_104) |
||||
1 | 08:20-09:05 | urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A (CKP_104) |
||||
2 | 09:15-10:00 | urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A (CKP_104) |
||||
3 | 10:15-11:00 | urządzenia i systemy mechatroniczne 4 A (CKP_104) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | matematyka 1 I (107) |
||||
3 | 10:15-11:00 | matematyka 1 L (103) |
matematyka 1 I (107) |
matematyka 2 BSO1 (103) |
||
4 | 11:10-11:55 | matematyka 1 EF (103) |
matematyka 1 C (107) |
matematyka 1 BSO1 (101) |
matematyka 2 BSO1 (101) |
matematyka 1 L (103) |
5 | 12:05-12:50 | matematyka 1 C (103) |
matematyka 1 EF (107) |
matematyka 1 C (101) |
matematyka 1 D (101) |
matematyka 1 I (103) |
6 | 13:05-13:50 | matematyka 1 A (103) |
matematyka 1 A (107) |
matematyka 1 D (101) |
matematyka 1 L (101) |
matematyka 1 A (103) |
7 | 14:00-14:45 | matematyka 1 EF (103) |
matematyka 1 D (101) |
matematyka 1 BSO1 (101) |
||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | programowanie dronów 3 JL-1/2 (CKP_H14) |
pracownia mechaniczna 1 D-1/2 (CKP_H14) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 (CKP_H14) |
||
2 | 09:15-10:00 | programowanie dronów 3 JL-1/2 (CKP_H14) |
pracownia mechaniczna 1 D-1/2 (CKP_H14) |
obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 (CKP_H14) |
||
3 | 10:15-11:00 | programowanie dronów 3 B-2/2 (CKP_H14) |
podstawy mechatroniki 1 A (CKP_5) |
programowanie dronów 3 B-1/2 (CKP_H14) |
||
4 | 11:10-11:55 | programowanie dronów 3 B-2/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 3 A-1/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 3 B-1/2 (CKP_H14) |
||
5 | 12:05-12:50 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 3 A-1/2 (CKP_H14) |
podstawy mechatroniki 1 A (CKP_4) |
||
6 | 13:05-13:50 | obsł. liniowa i hangarowa statków powietrznych 2 D-2/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 3 A-2/2 (CKP_H14) |
podstawy mechatroniki 1 A (CKP_4) |
||
7 | 14:00-14:45 | podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 3 A-2/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 2 AL-1/2 (CKP_H14) |
||
8 | 14:55-15:40 | podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 (CKP_H14) |
technika cyfrowa i urządzenia elektroniczne 2 CI-1/2 (CKP_H14) |
programowanie dronów 2 AL-1/2 (CKP_H14) |
||
9 | 15:50-16:35 | podstawy mechatroniki 2 AL-1/2 (CKP_H14) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR1 WDŻWR1 (1) |
||||
2 | 09:15-10:00 | wychowanie do życia w rodzinie WDŻWR2 WDŻWR2 (1) |
||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | informatyka uzupełniająca 3 DI (201) |
informatyka 2 CC (201) |
|||
2 | 09:15-10:00 | informatyka 1 EF-1/2 (201) |
informatyka uzupełniająca 4 CD (201) |
informatyka uzupełniająca 4 A-1/2 (201) |
||
3 | 10:15-11:00 | informatyka 3 A (201) |
informatyka 1 L-2/2 (201) |
informatyka 1 BSO1-2/2 (201) |
||
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 1 A (201) |
informatyka 2 AL-1/2 (201) |
informatyka 1 BSO1-1/2 (201) |
||
5 | 12:05-12:50 | informatyka 1 A-2/2 (201) |
informatyka 2 AL-2/2 (201) |
informatyka uzupełniająca 4 A-2/2 (201) |
||
6 | 13:05-13:50 | informatyka 1 L-1/2 (201) |
informatyka 3 B (201) |
informatyka 1 EF-1/2 (201) |
||
7 | 14:00-14:45 | informatyka 3 DI (201) |
informatyka uzupełniająca 3 A (201) |
informatyka uzupełniająca 3 B (201) |
||
8 | 14:55-15:40 | informatyka 1 A-1/2 (201) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | informatyka uzupełniająca 3 CF (203) |
informatyka 2 CI-2/2 (203) |
|||
1 | 08:20-09:05 | informatyka 1 EF-2/2 (203) |
informatyka uzupełniająca 4 BJ (203) |
informatyka 3 CF (203) |
informatyka 2 CI-1/2 (203) |
|
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | informatyka uzupełniająca 3 JL (203) |
||||
10 | 16:45-17:30 | informatyka 3 JL (203) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 (CKP_106) |
|||
1 | 08:20-09:05 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 (CKP_106) |
||
2 | 09:15-10:00 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-1/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 (CKP_106) |
||
3 | 10:15-11:00 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 3 A-2/2 (CKP_106) |
||
4 | 11:10-11:55 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_106) |
programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_106) |
|||
5 | 12:05-12:50 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_106) |
||||
6 | 13:05-13:50 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 (CKP_106) |
||||
7 | 14:00-14:45 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 (CKP_106) |
||||
8 | 14:55-15:40 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-2/2 (CKP_106) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | matematyka 3 A (103) |
||||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia z wychowawcą 3 A (103) |
matematyka 4 A (103) |
matematyka 3 A (103) |
||
4 | 11:10-11:55 | matematyka 4 A (103) |
matematyka 4 A (103) |
matematyka 4 A (103) |
||
5 | 12:05-12:50 | matematyka 3 A (103) |
||||
6 | 13:05-13:50 | matematyka 3 A (103) |
||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język niemiecki 1 L-1/2 (102) |
||||
2 | 09:15-10:00 | język niemiecki 1 L-1/2 (102) |
||||
3 | 10:15-11:00 | język niemiecki 1 A-1/2 (201) |
||||
4 | 11:10-11:55 | język niemiecki 1 K-1/2 (212) |
język niemiecki 1 A-1/2 (201) |
|||
5 | 12:05-12:50 | język niemiecki 1 C-2/2 (212) |
język niemiecki 1 K-1/2 (201) |
|||
6 | 13:05-13:50 | język niemiecki 1 C-2/2 (212) |
||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_106) |
||||
10 | 16:45-17:30 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_106) |
||||
11 | 17:40-18:25 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_106) |
||||
12 | 18:35-19:20 | programowanie urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_106) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | fizyka 4 A (109) |
||||
3 | 10:15-11:00 | fizyka 1 K (109) |
fizyka 1 L (109) |
|||
4 | 11:10-11:55 | fizyka 1 C (109) |
fizyka 3 CF (109) |
fizyka 1 D (109) |
||
5 | 12:05-12:50 | fizyka 3 JL (109) |
fizyka 1 I (109) |
fizyka 3 A (109) |
fizyka 4 BJ (109) |
|
6 | 13:05-13:50 | fizyka 4 CD (109) |
fizyka 3 DI (109) |
fizyka 2 AL (109) |
||
7 | 14:00-14:45 | fizyka 2 CC (109) |
fizyka 1 A (109) |
|||
8 | 14:55-15:40 | fizyka 3 B (109) |
fizyka 2 CI (109) |
fizyka 2 D (109) |
||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_104) |
||||
2 | 09:15-10:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_104) |
||||
3 | 10:15-11:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_104) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_104) |
||||
6 | 13:05-13:50 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_104) |
||||
7 | 14:00-14:45 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_104) |
||||
8 | 14:55-15:40 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_104) |
||||
9 | 15:50-16:35 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_104) |
||||
10 | 16:45-17:30 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_104) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język angielski 2 CI-2/2 (209) |
||||
2 | 09:15-10:00 | język angielski 2 CI-2/2 (209) |
język angielski 1 A-1/2 (209) |
język angielski 3 JL (209) |
język angielski 3 DI (209) |
język angielski 3 A (209) |
3 | 10:15-11:00 | zajęcia z wychowawcą 3 DI (209) |
język angielski 2 AL-1/2 (209) |
język angielski 3 B (209) |
język angielski 4 CD (209) |
język angielski 4 A-2/2 (209) |
4 | 11:10-11:55 | język angielski 4 CD (209) |
język angielski 4 CD (209) |
język angielski 3 DI (209) |
język angielski 2 D-1/2 (209) |
|
5 | 12:05-12:50 | język angielski 1 A-1/2 (209) |
język angielski 4 A-1/2 (209) |
język angielski 3 B (209) |
język angielski 4 A-1/2 (209) |
język angielski 3 JL (209) |
6 | 13:05-13:50 | język angielski 2 AL-1/2 (209) |
język angielski 4 A-2/2 (209) |
język angielski 4 A-1/2 (209) |
język angielski 4 A-2/2 (209) |
|
7 | 14:00-14:45 | język angielski 2 D-1/2 (209) |
||||
8 | 14:55-15:40 | język angielski 3 A (209) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 2 CC (CKP_4) |
||||
2 | 09:15-10:00 | podstawy energetyki 2 CC (CKP_4) |
||||
3 | 10:15-11:00 | systemy energetyki odnawialnej 2 CC (CKP_4) |
||||
4 | 11:10-11:55 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_4) |
||||
5 | 12:05-12:50 | podstawy energetyki 2 CI-2/2 (CKP_4) |
||||
6 | 13:05-13:50 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_4) |
||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | montaż urządzeń i instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
||||
1 | 08:20-09:05 | uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-1/2 (CKP_105) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
|||
2 | 09:15-10:00 | uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-1/2 (CKP_105) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
|||
3 | 10:15-11:00 | podstawy automatyki przemysłowej 3 JL-1/2 (CKP_4) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
|||
4 | 11:10-11:55 | podstawy automatyki przemysłowej 3 JL-1/2 (CKP_4) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
|||
5 | 12:05-12:50 | montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
||||
6 | 13:05-13:50 | montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
zajęcia z wychowawcą 1 BSO1 (CKP_4) |
|||
7 | 14:00-14:45 | montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-1/2 (CKP_H20) |
|||
8 | 14:55-15:40 | podstawy automatyki przemysłowej 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-2/2 (CKP_105) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-1/2 (CKP_H20) |
||
9 | 15:50-16:35 | podstawy automatyki przemysłowej 4 BJ-1/2 (CKP_105) |
uruchamianie urządzeń i systemów robotyki 1 L-2/2 (CKP_105) |
uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
||
10 | 16:45-17:30 | podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 (CKP_H10) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 3 JL-1/2 (CKP_105) |
||
11 | 17:40-18:25 | podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 BSO1-2/2 (CKP_H10) |
||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-1/2 (CKP_103) |
||||
2 | 09:15-10:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-1/2 (CKP_103) |
||||
3 | 10:15-11:00 | podstawy elektroniki 3 JL-1/2 (CKP_103) |
||||
4 | 11:10-11:55 | podstawy elektroniki 3 JL-1/2 (CKP_103) |
||||
5 | 12:05-12:50 | diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_103) |
||||
6 | 13:05-13:50 | diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_103) |
diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 BJ-2/2 (CKP_103) |
|||
7 | 14:00-14:45 | diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-1/2 (CKP_103) |
||||
8 | 14:55-15:40 | podstawy elektroniki 4 BJ-1/2 (CKP_103) |
||||
9 | 15:50-16:35 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-1/2 (CKP_103) |
diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_103) |
|||
10 | 16:45-17:30 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-1/2 (CKP_103) |
diagnostyka i naprawa urządzeń mechatronicznych 4 A-2/2 (CKP_103) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | podstawy konstrukcji maszyn 3 CF-1/2 (CKP_5) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-2/2 (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-1/2 (CKP_5) |
podstawy spawalnictwa 1 K (CKP_5) |
|
10 | 16:45-17:30 | pracownia rysunku technicznego 1 A-2/2 (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 A-1/2 (CKP_5) |
podstawy spawalnictwa 1 K (CKP_5) |
||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | język polski 2 D (107) |
||||
5 | 12:05-12:50 | język polski 2 D (107) |
||||
6 | 13:05-13:50 | język polski 4 A (107) |
||||
7 | 14:00-14:45 | język polski 4 A (107) |
język polski 4 A (107) |
|||
8 | 14:55-15:40 | zajęcia z wychowawcą 4 A (107) |
||||
9 | 15:50-16:35 | język polski 2 D (107) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 3 JL-2/2 (CKP_H16) |
||||
1 | 08:20-09:05 | pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-2/2 (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-1/2 (CKP_H16) |
|||
2 | 09:15-10:00 | pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-2/2 (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 2 D-1/2 (CKP_H16) |
|||
3 | 10:15-11:00 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-1/2 (CKP_H16) |
podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 D (CKP_H16) |
|||
4 | 11:10-11:55 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-1/2 (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-1/2 (CKP_H16) |
|||
5 | 12:05-12:50 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-2/2 (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-1/2 (CKP_H16) |
|||
6 | 13:05-13:50 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 I-2/2 (CKP_H16) |
elektrotechnika i elektronika 2 CI-1/2 (CKP_H16) |
|||
7 | 14:00-14:45 | pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-2/2 (CKP_H16) |
||||
8 | 14:55-15:40 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 (CKP_H16) |
pracownia pomiarów elektrycznych 1 D-2/2 (CKP_H16) |
|||
9 | 15:50-16:35 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 (CKP_H16) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 CI-1/2 (CKP_H16) |
|||
10 | 16:45-17:30 | montaż elementów i urządzeń elektrycznych i elektronicznych 2 AL-2/2 (CKP_H16) |
pracownia elektryczna i elektroniczna 2 CI-1/2 (CKP_H16) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | filozofia 1 K (2) |
||||
3 | 10:15-11:00 | filozofia 1 C (2) |
||||
4 | 11:10-11:55 | filozofia 1 I (2) |
||||
5 | 12:05-12:50 | filozofia 1 D (2) |
||||
6 | 13:05-13:50 | filozofia 1 A (2) |
||||
7 | 14:00-14:45 | filozofia 1 L (2) |
||||
8 | 14:55-15:40 | filozofia 1 EF (2) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 (CKP_100) |
||
2 | 09:15-10:00 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 A-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 (CKP_100) |
|
3 | 10:15-11:00 | montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 4 BJ-2/2 (CKP_100) |
||
4 | 11:10-11:55 | uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A (CKP_100) |
|
5 | 12:05-12:50 | uruchamianie i obsługa urządzeń automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_100) |
montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 2 AL-1/2 (CKP_100) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A (CKP_100) |
|
6 | 13:05-13:50 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 (CKP_100) |
montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 2 AL-1/2 (CKP_100) |
przeglądy i konserwacja instalacji automatyki 4 BJ-1/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A (CKP_100) |
|
7 | 14:00-14:45 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 A (CKP_100) |
||
8 | 14:55-15:40 | programowanie urządzeń mechatronicznych 3 B-1/2 (CKP_100) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 1 A-1/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B (CKP_100) |
||
9 | 15:50-16:35 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B (CKP_100) |
||
10 | 16:45-17:30 | montaż i obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych 3 B-2/2 (CKP_100) |
urządzenia i systemy mechatroniczne 3 B (CKP_100) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | chemia 3 JL (205) |
chemia 2 BSO2 (205) |
|||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | chemia 3 B (205) |
chemia 2 BSO1 (109) |
|||
7 | 14:00-14:45 | chemia 3 CF (205) |
chemia 3 A (209) |
|||
8 | 14:55-15:40 | chemia 3 DI (205) |
chemia 1 BSO1 (209) |
|||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | język polski 1 C (101) |
podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 BSO1 (2) |
|||
3 | 10:15-11:00 | język polski 1 C (101) |
wos 4 CD (208) |
|||
4 | 11:10-11:55 | podstawy elektroniki i elektrotechniki 2 BSO2 (101) |
język polski 1 BSO1 (209) |
wos 4 A (208) |
||
5 | 12:05-12:50 | język polski 1 BSO1 (101) |
język polski 1 C (210) |
|||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | wos 4 BJ (101) |
||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | pracownia mechaniczna 3 DI-2/2 (CKP_H20) |
||||
1 | 08:20-09:05 | pracownia mechaniczna 3 DI-2/2 (CKP_H20) |
||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | wykonywanie połączeń elementów maszyn, urządzeń i narzędzi 1 K-2/2 (CKP_H9A) |
||||
4 | 11:10-11:55 | organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-2/2 (CKP_H9A) |
||||
5 | 12:05-12:50 | organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-2/2 (CKP_H9A) |
||||
6 | 13:05-13:50 | wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-1/2 (CKP_H9A) |
wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-2/2 (CKP_H9A) |
|||
7 | 14:00-14:45 | wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-1/2 (CKP_H9A) |
wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej 1 K-2/2 (CKP_H9A) |
|||
8 | 14:55-15:40 | organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-1/2 (CKP_H9A) |
||||
9 | 15:50-16:35 | organizowanie i wykonywanie procesów spajania 1 K-1/2 (CKP_H9A) |
||||
10 | 16:45-17:30 | wykonywanie połączeń elementów maszyn, urządzeń i narzędzi 1 K-1/2 (CKP_H9A) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia z wychowawcą 3 CF (109) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | zajęcia z wychowawcą 2 BSO1 (109) |
||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 (CKP_H1) |
|||
1 | 08:20-09:05 | Organizowanie procesów technol. obróbki, montażu i demont. cz. maszyn i urządzeń 1 EF-1/2 (CKP_H1) |
podstawy robotyki 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 (CKP_H1) |
montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
|
2 | 09:15-10:00 | sztuczna inteligencja w robotyce 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
|
3 | 10:15-11:00 | sztuczna inteligencja w robotyce 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-1/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-1/2 (CKP_H1) |
||
4 | 11:10-11:55 | podstawy robotyki 1 L (CKP_H1) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-1/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 (CKP_H1) |
||
5 | 12:05-12:50 | podstawy robotyki 1 L (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 (CKP_H1) |
||
6 | 13:05-13:50 | podstawy robotyki 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-2/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
||
7 | 14:00-14:45 | podstawy robotyki 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
montaż urządzeń i systemów robotyki - część mechaniczna 1 L-2/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 1 L (CKP_H1) |
|
8 | 14:55-15:40 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 (CKP_H1) |
montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
robotyzacja procesów produkcyjnych 1 L (CKP_H1) |
||
9 | 15:50-16:35 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-1/2 (CKP_H1) |
montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 2 AL-2/2 (CKP_H1) |
sztuczna inteligencja w robotyce 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
||
10 | 16:45-17:30 | montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
sztuczna inteligencja w robotyce 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
|||
11 | 17:40-18:25 | montaż elementów i konstrukcji mechanicznych robotów 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
podstawy robotyki 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
|||
12 | 18:35-19:20 | podstawy robotyki 3 JL-2/2 (CKP_H1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | wychowanie fizyczne 1 C-1/2 (SALA_2) |
||||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 1 C-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 C-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 4 A-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 C-2/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 (ORLIK_1) |
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 3 DI (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 A-2/2 (ORLIK_1) |
zajęcia z wychowawcą 1 C (205) |
wychowanie fizyczne 1 C-2/2 (ORLIK_1) |
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 4 CD (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 3 DI (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 4 A-1/2 (SALA_2) |
4 | 11:10-11:55 | wychowanie fizyczne 2 BSO2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 4 CD (SALA_2) |
||
5 | 12:05-12:50 | wychowanie fizyczne 1 C-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 EF-2/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 4 CD (ORLIK_1) |
||
6 | 13:05-13:50 | wychowanie fizyczne 4 A-1/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 2 BSO2 (ORLIK_2) |
||
7 | 14:00-14:45 | wychowanie fizyczne 3 DI (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 CI-1/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 2 BSO2 (ORLIK_1) |
||
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 1 BSO1-2/2 (ORLIK_2) |
||||
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 A-2/2 (ORLIK_1) |
||||
10 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 1 A-2/2 (SALA_2) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | wychowanie fizyczne 1 D-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 4 BJ (SALA_2) |
|||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 D-1/2 (SALA_2) |
|||
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 2 AL-1/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 1 D-1/2 (SALA_2) |
||
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 4 BJ (ORLIK_2) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 4 BJ (SALA_1) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-2/2 (CKP_11) |
||||
2 | 09:15-10:00 | pracownia rysunku technicznego 1 EF-2/2 (CKP_11) |
pracownia rysunku technicznego 1 EF-2/2 (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-1/2 (CKP_112) |
||
3 | 10:15-11:00 | podstawy procesów produkcyjnych 1 EF-1/2 (CKP_109) |
pracownia rysunku technicznego 1 I-1/2 (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-2/2 (CKP_112) |
||
4 | 11:10-11:55 | pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-2/2 (CKP_4) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-2/2 (CKP_112) |
|||
5 | 12:05-12:50 | podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 K (CKP_4) |
||||
6 | 13:05-13:50 | pracownia rysunku technicznego 1 I-1/2 (CKP_4) |
||||
7 | 14:00-14:45 | pracownia rysunku technicznego 1 I-2/2 (CKP_112) |
pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-1/2 (CKP_112) |
zajęcia z wychowawcą 1 EF (CKP_4) |
podstawy procesów produkcyjnych 1 EF-1/2 (CKP_112) |
|
8 | 14:55-15:40 | pracownia rysunku technicznego 1 I-2/2 (CKP_112) |
pracownia rysunku technicznego z elementami CAD/CAM 1 L-1/2 (CKP_112) |
pracownia rysunku technicznego 1 C-1/2 (CKP_4) |
||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | język hiszpański 2 D-1/2 (1) |
||||
4 | 11:10-11:55 | język hiszpański 3 A (1) |
język hiszpański 1 I-2/2 (105) |
język hiszpański 3 DI (1) |
||
5 | 12:05-12:50 | język hiszpański 3 JL-1/2 (1) |
język hiszpański 2 CI-1/2 (102) |
|||
6 | 13:05-13:50 | język hiszpański 3 JL-1/2 (1) |
język hiszpański 1 I-1/2 (1) |
język hiszpański 1 D-1/2 (1) |
||
7 | 14:00-14:45 | język hiszpański 1 D-1/2 (2) |
język hiszpański 2 D-1/2 (1) |
język hiszpański 2 D-2/2 (1) |
||
8 | 14:55-15:40 | język hiszpański 3 A (1) |
język hiszpański 4 CD-2/2 (1) |
język hiszpański 3 DI (1) |
||
9 | 15:50-16:35 | język hiszpański 2 D-2/2 (1) |
język hiszpański 1 I-2/2 (1) |
język hiszpański 2 CI-1/2 (1) |
||
10 | 16:45-17:30 | język hiszpański 1 I-1/2 (1) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 (ORLIK_2) |
||||
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 (SALA_2) |
|||
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 1 BSO1-1/2 (SALA_2) |
|||
4 | 11:10-11:55 | wychowanie fizyczne 1 L-1/2 (SALA_1) |
||||
5 | 12:05-12:50 | wychowanie fizyczne 1 L-1/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 1 EF-1/2 (ORLIK_2) |
|||
6 | 13:05-13:50 | wychowanie fizyczne 2 BSO1 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 2 BSO1 (SALA_1) |
|||
7 | 14:00-14:45 | wychowanie fizyczne 2 BSO1 (ORLIK_1) |
||||
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 1 L-1/2 (ORLIK_1) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | pomiary parametrów instalacji oraz urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H15) |
||||
1 | 08:20-09:05 | elektrotechnika i elektronika w chłodnictwie i klimatyzacji 3 CF-1/2 (CKP_H15) |
||||
2 | 09:15-10:00 | technologia instalacji urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H15) |
||||
3 | 10:15-11:00 | technologia instalacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
4 | 11:10-11:55 | podstawy chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
5 | 12:05-12:50 | podstawy chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | język angielski 1 L-2/2 (109) |
język angielski 1 L-2/2 (101) |
|||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | język angielski 1 D-1/2 (203) |
||||
6 | 13:05-13:50 | język angielski 1 L-1/2 (203) |
język angielski 2 CI-1/2 (101) |
|||
7 | 14:00-14:45 | zajęcia z wychowawcą 1 L (109) |
język angielski 1 A-2/2 (203) |
język angielski 1 A-2/2 (103) |
język angielski 1 D-1/2 (101) |
|
8 | 14:55-15:40 | język angielski 1 D-1/2 (103) |
||||
9 | 15:50-16:35 | język angielski 2 CI-1/2 (103) |
język angielski 1 L-1/2 (102) |
|||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | wychowanie fizyczne 1 L-2/2 (ORLIK_1) |
||||
2 | 09:15-10:00 | wychowanie fizyczne 1 D-2/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 (SALA_2) |
|||
3 | 10:15-11:00 | wychowanie fizyczne 1 K-1/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 (SALA_2) |
|||
4 | 11:10-11:55 | wychowanie fizyczne 1 L-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 (SALA_2) |
|||
5 | 12:05-12:50 | wychowanie fizyczne 1 L-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 3 JL (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 I-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 K-1/2 (ORLIK_2) |
|
6 | 13:05-13:50 | wychowanie fizyczne 1 I-2/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 3 JL (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 3 JL (SALA_1) |
|
7 | 14:00-14:45 | wychowanie fizyczne 1 D-2/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 1 A-1/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 2 D-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 2 CI-2/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 2 D-2/2 (ORLIK_2) |
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 1 K-1/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 1 I-2/2 (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 2 D-2/2 (ORLIK_1) |
||
9 | 15:50-16:35 | wychowanie fizyczne 1 D-2/2 (ORLIK_1) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 (CKP_4) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-1/2 (CKP_11) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO2 (CKP_11) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-2/2 (CKP_11) |
|
10 | 16:45-17:30 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-2/2 (CKP_4) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-1/2 (CKP_11) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO2 (CKP_11) |
techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne 3 B-2/2 (CKP_11) |
|
11 | 17:40-18:25 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-1/2 (CKP_11) |
||||
12 | 18:35-19:20 | konstrukcje maszyn 2 BSO2-1/2 (CKP_11) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 (CKP_H3) |
||||
2 | 09:15-10:00 | programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 (CKP_H3) |
||||
3 | 10:15-11:00 | programowanie robotów przemysłowych 3 JL-2/2 (CKP_H3) |
||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | wychowanie fizyczne 4 A-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 4 A-2/2 (ORLIK_1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 D (212) |
||
6 | 13:05-13:50 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 BSO1 (101) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 (SALA_1) |
wychowanie fizyczne 3 CF (ORLIK_2) |
wychowanie fizyczne 3 CF (SALA_2) |
|
7 | 14:00-14:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 K (205) |
wychowanie fizyczne 1 K-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 (SALA_2) |
wychowanie fizyczne 2 D-1/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 3 CF (SALA_2) |
8 | 14:55-15:40 | wychowanie fizyczne 4 A-2/2 (ORLIK_1) |
wychowanie fizyczne 1 K-2/2 (ORLIK_1) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 L (101) |
wychowanie fizyczne 1 K-2/2 (ORLIK_2) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 C (101) |
9 | 15:50-16:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 EF (102) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 I (101) |
|||
10 | 16:45-17:30 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 A (101) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
||||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
||||
2 | 09:15-10:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
||||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
podstawy konstrukcji maszyn 2 BSO1 (CKP_5) |
|||
4 | 11:10-11:55 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
podstawy konstrukcji maszyn 2 BSO2 (CKP_5) |
|||
5 | 12:05-12:50 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO2 (CKP_5) |
|||
6 | 13:05-13:50 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 (CKP_H10) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO2 (CKP_5) |
|||
7 | 14:00-14:45 | podstawy procesów produkcyjnych 1 BSO1 (CKP_4) |
przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 (CKP_H10) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 (CKP_5) |
||
8 | 14:55-15:40 | Organizowanie procesów technol. obróbki, montażu i demont. cz. maszyn i urządzeń 1 BSO1 (CKP_4) |
przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 EF-1/2 (CKP_H10) |
technologia obróbki skrawaniem 2 BSO1 (CKP_5) |
||
9 | 15:50-16:35 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-1/2 (CKP_H10) |
wykonywanie obróbki na obrabiarkach skrawających sterowanych numerycznie 1 BSO1-2/2 (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 (CKP_5) |
||
10 | 16:45-17:30 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-1/2 (CKP_H10) |
podstawy technik wytwarzania 2 BSO1 (CKP_5) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | matematyka 3 CF (207) |
||||
4 | 11:10-11:55 | matematyka 3 CF (207) |
matematyka 3 CF (207) |
|||
5 | 12:05-12:50 | matematyka 3 CF (207) |
||||
6 | 13:05-13:50 | matematyka 2 CC (207) |
matematyka 2 CC (207) |
|||
7 | 14:00-14:45 | matematyka 2 CC (207) |
matematyka 2 BSO2 (207) |
|||
8 | 14:55-15:40 | matematyka 2 BSO2 (207) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
||||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
|||
2 | 09:15-10:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
|||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
|||
4 | 11:10-11:55 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
||||
5 | 12:05-12:50 | zajęcia z wychowawcą 2 BSO2 (CKP_H20) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
|||
6 | 13:05-13:50 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
zajęcia praktyczne 2 BSO2-2/2 (CKP_H6) |
|||
7 | 14:00-14:45 | zajęcia praktyczne 2 BSO2-1/2 (CKP_H20) |
||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-1/2 (CKP_H8) |
|||
3 | 10:15-11:00 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-1/2 (CKP_H8) |
|||
4 | 11:10-11:55 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
wykonywanie obróbki na obrabiarkach skrawających sterowanych numerycznie 1 BSO1-1/2 (CKP_H8) |
|||
5 | 12:05-12:50 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki maszynowe 1 K-1/2 (CKP_H8) |
|||
6 | 13:05-13:50 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 (CKP_H9) |
Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki maszynowe 1 K-2/2 (CKP_H8) |
|||
7 | 14:00-14:45 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 (CKP_H9) |
||||
8 | 14:55-15:40 | programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 (CKP_H8) |
||||
9 | 15:50-16:35 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie 2 BSO2-2/2 (CKP_H8) |
|||
10 | 16:45-17:30 | przygotowanie obrabiarek skrawających do obróbki 1 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
obsługa robotów przemysłowych i urządzeń współpracujących 3 JL-2/2 (CKP_H8) |
|||
11 | 17:40-18:25 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
||||
12 | 18:35-19:20 | wykonywanie obróbki na konwencjonalnych obrabiarkach skrawających 1 BSO1-2/2 (CKP_H9) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | zajęcia z wychowawcą 4 BJ (207) |
||||
3 | 10:15-11:00 | fizyka 2 BSO1 (207) |
||||
4 | 11:10-11:55 | chemia 4 BJ (212) |
chemia 4 CD (207) |
|||
5 | 12:05-12:50 | chemia 4 CD (207) |
chemia 4 A (212) |
fizyka 1 BSO1 (207) |
||
6 | 13:05-13:50 | chemia 4 BJ (207) |
chemia 4 CD (212) |
fizyka 1 EF (207) |
||
7 | 14:00-14:45 | fizyka 2 BSO2 (207) |
chemia 4 A (212) |
chemia 4 BJ (207) |
||
8 | 14:55-15:40 | chemia 1 EF-2/2 (207) |
chemia 4 A (207) |
|||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 1 BSO1-1/2 (CKP_4) |
||||
2 | 09:15-10:00 | zajęcia praktyczne 1 BSO1-1/2 (CKP_4) |
||||
3 | 10:15-11:00 | pracownia mechaniczna 3 DI-1/2 (CKP_H6) |
||||
4 | 11:10-11:55 | pracownia mechaniczna 3 DI-1/2 (CKP_H6) |
||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | rysunek techniczny 2 D (CKP_H10) |
||||
7 | 14:00-14:45 | zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 (CKP_H10) |
||||
8 | 14:55-15:40 | zajęcia praktyczne 1 BSO1-2/2 (CKP_H10) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język angielski zawodowy 3 CF-1/2 (101) |
język angielski zawodowy 2 AL-2/2 (102) |
|||
2 | 09:15-10:00 | język angielski zawodowy 3 DI (101) |
język angielski zawodowy 4 CD-1/2 (102) |
język angielski 1 BSO1-2/2 (101) |
||
3 | 10:15-11:00 | język angielski 3 CF (101) |
język angielski 1 BSO1-1/2 (101) |
język angielski 1 BSO1-1/2 (101) |
||
4 | 11:10-11:55 | język angielski 1 D-2/2 (101) |
język angielski 2 BSO1 (203) |
język angielski 1 D-2/2 (212) |
język angielski 1 BSO1-2/2 (101) |
|
5 | 12:05-12:50 | język angielski zawodowy 3 B (101) |
język angielski 1 D-2/2 (103) |
język angielski 2 BSO1 (203) |
język angielski 1 K-2/2 (212) |
język angielski 2 BSO2 (101) |
6 | 13:05-13:50 | język angielski zawodowy 3 A (101) |
język angielski zawodowy 1 K (203) |
|||
7 | 14:00-14:45 | język angielski 3 CF (101) |
język angielski zawodowy 2 AL-1/2 (203) |
|||
8 | 14:55-15:40 | język angielski 2 BSO2 (208) |
||||
9 | 15:50-16:35 | język angielski 1 K-2/2 (208) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | elektrotechnika i elektronika w chłodnictwie i klimatyzacji 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
2 | 09:15-10:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki - wykonywanie obliczeń i pomiarów 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
3 | 10:15-11:00 | pracownia elektrotechniki i elektroniki - wykonywanie obliczeń i pomiarów 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
||||
4 | 11:10-11:55 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
||||
5 | 12:05-12:50 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
||||
6 | 13:05-13:50 | montaż istalacji i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
podstawy kosztorysowania w budownictwie 4 CD-1/2 (CKP_H15) |
|||
7 | 14:00-14:45 | montaż istalacji i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych 1 EF-2/2 (CKP_H15) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych 3 CF-1/2 (CKP_H15) |
podstawy kosztorysowania w budownictwie 4 CD-1/2 (CKP_H15) |
||
8 | 14:55-15:40 | montaż systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H15) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H15) |
||
9 | 15:50-16:35 | montaż systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H15) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H15) |
||
10 | 16:45-17:30 | technologia montażu systemów energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H15) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H15) |
||
11 | 17:40-18:25 | metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H15) |
||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | systemy energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-1/2 (CKP_H13) |
metrologia w energetyce odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
1 | 08:20-09:05 | systemy energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-1/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
2 | 09:15-10:00 | montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
|
3 | 10:15-11:00 | metrologia w energetyce odnawialnej 1 C (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
metrologia w energetyce odnawialnej 1 C (CKP_H8) |
obsługa systemów energii odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
4 | 11:10-11:55 | obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
montaż i eksploatacja instalacji i urządzeń chłodniczych 3 CF-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H8) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
5 | 12:05-12:50 | obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
systemy energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H8) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
|
6 | 13:05-13:50 | obsługa systemów energii odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
materiały, narzędzia i technologie do montażu systemów energetyki odnawialnej 1 C (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
||
7 | 14:00-14:45 | systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-2/2 (CKP_H13) |
montaż systemów energetyki odnawialnej 3 CF-2/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
|
8 | 14:55-15:40 | systemy energetyki odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
pracownia montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 1 C-2/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 4 CD-1/2 (CKP_H13) |
|
9 | 15:50-16:35 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H8) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H8) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H13) |
||
10 | 16:45-17:30 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H8) |
metrologia w energetyce odnawialnej 2 CI-2/2 (CKP_H13) |
obsługa systemów energii odnawialnej 2 CC-2/2 (CKP_H13) |
||
11 | 17:40-18:25 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H8) |
||||
12 | 18:35-19:20 | montaż systemów energetyki odnawialnej 2 CC-1/2 (CKP_H8) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | matematyka 3 DI (108) |
||||
2 | 09:15-10:00 | matematyka 4 BJ (108) |
matematyka 3 B (108) |
matematyka 3 DI (108) |
matematyka 4 CD (108) |
|
3 | 10:15-11:00 | matematyka 4 BJ (108) |
matematyka 3 DI (108) |
matematyka 4 BJ (108) |
matematyka 2 AL (108) |
|
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 1 K (108) |
matematyka 3 JL (108) |
matematyka 1 K (108) |
matematyka 1 K (108) |
matematyka 4 BJ (108) |
5 | 12:05-12:50 | matematyka 1 K (108) |
matematyka 2 D (108) |
matematyka 4 CD (108) |
matematyka 3 B (108) |
|
6 | 13:05-13:50 | matematyka 4 CD (108) |
matematyka 2 AL (108) |
matematyka 2 CI (108) |
matematyka 2 AL (108) |
matematyka 3 B (108) |
7 | 14:00-14:45 | matematyka 4 CD (108) |
matematyka 2 CI (108) |
matematyka 3 DI (108) |
matematyka 2 CI (108) |
|
8 | 14:55-15:40 | matematyka 2 D (108) |
matematyka 2 D (108) |
matematyka 3 B (108) |
matematyka 3 JL (108) |
matematyka 3 JL (108) |
9 | 15:50-16:35 | matematyka 3 JL (108) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język angielski 1 I-1/2 (208) |
||||
2 | 09:15-10:00 | język angielski 1 EF-1/2 (208) |
||||
3 | 10:15-11:00 | język angielski 1 I-2/2 (208) |
język angielski 2 D-2/2 (208) |
|||
4 | 11:10-11:55 | język angielski 2 CC (208) |
język angielski 1 EF-1/2 (208) |
język angielski 2 AL-2/2 (208) |
język angielski 4 BJ (208) |
język angielski 1 C-1/2 (207) |
5 | 12:05-12:50 | język angielski 1 I-1/2 (208) |
język angielski 1 I-2/2 (208) |
język angielski 1 I-1/2 (208) |
język angielski 2 CC (207) |
|
6 | 13:05-13:50 | język angielski 4 BJ (208) |
język angielski 1 C-1/2 (208) |
język angielski 1 I-2/2 (208) |
język angielski 1 K-1/2 (208) |
język angielski 1 C-2/2 (207) |
7 | 14:00-14:45 | język angielski 4 BJ (208) |
język angielski 2 D-2/2 (208) |
język angielski 1 K-1/2 (208) |
język angielski 2 AL-2/2 (208) |
język angielski 1 C-2/2 (207) |
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | język hiszpański 1 D-2/2 (210) |
||||
9 | 15:50-16:35 | język hiszpański 1 EF-1/2 (205) |
język hiszpański 1 D-2/2 (210) |
|||
10 | 16:45-17:30 | język hiszpański 1 EF-1/2 (205) |
||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
||||
1 | 08:20-09:05 | zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
podstawy technologii i konstrukcji maszyn 2 AL-1/2 (CKP_112) |
kosztorysowanie w budownictwie 4 CD-1/2 (CKP_112) |
||
2 | 09:15-10:00 | podstawy technologii i konstrukcji maszyn 1 A (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
podstawy technologii i konstrukcji maszyn 2 AL-1/2 (CKP_112) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 (CKP_H12) |
|
3 | 10:15-11:00 | podstawy technologii i konstrukcji maszyn 1 A (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 (CKP_112) |
||
4 | 11:10-11:55 | konstrukcje maszyn 2 BSO1-1/2 (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 (CKP_112) |
konstrukcje maszyn 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
|
5 | 12:05-12:50 | konstrukcje maszyn 2 BSO1-1/2 (CKP_4) |
zajęcia praktyczne 2 BSO1-1/2 (CKP_H6) |
podstawy obróbki ręcznej i maszynowej oraz montażu 1 EF-1/2 (CKP_112) |
konstrukcje maszyn 2 BSO1-2/2 (CKP_H11) |
|
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | religia 2 RELIGIA KLASY 2 - AL i D (212) |
religia 1 D (212) |
religia 3 RELIGIA KLASY 3 (212) |
religia 1 BSO1 (212) |
|
1 | 08:20-09:05 | religia 1 I (212) |
religia 4 RELIGIA KLASY 4 (212) |
religia 1 EF (212) |
||
2 | 09:15-10:00 | religia 1 L (212) |
religia 1 K (212) |
|||
3 | 10:15-11:00 | religia 2 RELIGIA KLASY 2 - CI i CC (212) |
religia 2 RELIGIA KLASY 2 - BSO (212) |
|||
4 | 11:10-11:55 | religia 1 A (212) |
||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | |||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | język niemiecki 1 C-1/2 (205) |
||||
2 | 09:15-10:00 | język niemiecki 1 EF-2/2 (205) |
język niemiecki 1 A-2/2 (205) |
język niemiecki 1 EF-2/2 (205) |
||
3 | 10:15-11:00 | język niemiecki 2 AL-1/2 (205) |
język niemiecki 2 AL-2/2 (205) |
język niemiecki 1 C-1/2 (205) |
||
4 | 11:10-11:55 | zajęcia z wychowawcą 2 AL (205) |
język niemiecki 2 AL-1/2 (205) |
|||
5 | 12:05-12:50 | język niemiecki 4 A-1/2 (205) |
język niemiecki 3 CF (205) |
język niemiecki 4 CD-1/2 (205) |
język niemiecki 1 K-2/2 (205) |
|
6 | 13:05-13:50 | język niemiecki 3 CF (205) |
język niemiecki 2 AL-2/2 (205) |
|||
7 | 14:00-14:45 | język niemiecki 1 K-2/2 (205) |
||||
8 | 14:55-15:40 | język niemiecki 1 A-2/2 (205) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | podstawy energetyki 1 C (CKP_107) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-1/2 (CKP_107) |
|||
7 | 14:00-14:45 | pracownia podstaw energetyki 1 C-2/2 (CKP_107) |
pracownia podstaw energetyki 1 C-1/2 (CKP_107) |
|||
8 | 14:55-15:40 | pracownia podstaw energetyki 1 C-2/2 (CKP_107) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 (CKP_107) |
|||
9 | 15:50-16:35 | podstawy elektrotechniki 4 BJ-1/2 (CKP_4) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 (CKP_107) |
|||
10 | 16:45-17:30 | podstawy elektrotechniki 4 BJ-1/2 (CKP_4) |
montaż i pomiary elementów i podzespołów mechatronicznych 2 AL-1/2 (CKP_107) |
|||
11 | 17:40-18:25 | podstawy elektrotechniki 3 JL-1/2 (CKP_4) |
||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | biologia 1 I (2) |
||||
3 | 10:15-11:00 | biologia 1 I (2) |
biologia 1 D (2) |
|||
4 | 11:10-11:55 | biologia 2 D (2) |
biologia 1 D (2) |
biologia 1 EF (2) |
biologia 1 EF (2) |
|
5 | 12:05-12:50 | biologia 2 AL (2) |
biologia 1 A (2) |
biologia 1 C (2) |
biologia 2 D (2) |
|
6 | 13:05-13:50 | biologia 1 K (2) |
biologia 1 K (2) |
|||
7 | 14:00-14:45 | biologia 1 C (2) |
biologia 2 AL (2) |
|||
8 | 14:55-15:40 | biologia 1 A (2) |
||||
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | |||||
2 | 09:15-10:00 | |||||
3 | 10:15-11:00 | |||||
4 | 11:10-11:55 | |||||
5 | 12:05-12:50 | |||||
6 | 13:05-13:50 | |||||
7 | 14:00-14:45 | |||||
8 | 14:55-15:40 | język polski 1 EF (210) |
język polski 1 K (209) |
język polski 1 A (103) |
język polski 1 A (103) |
|
9 | 15:50-16:35 | język polski 1 K (210) |
język polski 1 EF (209) |
język polski 1 A (103) |
||
10 | 16:45-17:30 | język polski 1 K (210) |
język polski 1 EF (209) |
|||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | historia 1 I (102) |
||||
2 | 09:15-10:00 | geografia 1 I (102) |
geografia 1 D (102) |
geografia 1 L (102) |
||
3 | 10:15-11:00 | zajęcia z wychowawcą 4 CD (102) |
geografia 3 JL (102) |
geografia 2 CC (102) |
||
4 | 11:10-11:55 | historia 4 A (102) |
geografia 2 AL (102) |
geografia 3 B (102) |
geografia 3 A (102) |
historia 1 I (102) |
5 | 12:05-12:50 | geografia 1 EF (102) |
geografia 3 DI (102) |
geografia 3 CF (102) |
geografia 1 A (102) |
|
6 | 13:05-13:50 | geografia 1 C (102) |
historia 3 JL (102) |
geografia 3 CF (102) |
geografia 2 D (102) |
zajęcia z wychowawcą 1 I (102) |
7 | 14:00-14:45 | geografia 3 A (102) |
geografia 3 B (102) |
historia 4 CD (102) |
historia 3 JL (102) |
|
8 | 14:55-15:40 | geografia 1 K (102) |
geografia 1 C (102) |
geografia 3 DI (102) |
geografia 2 CI (102) |
|
9 | 15:50-16:35 | geografia 3 JL (102) |
||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:25-08:10 | |||||
1 | 08:20-09:05 | biznes i zarządzanie 1 K (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 3 DI (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 3 A (CKP_11) |
||
2 | 09:15-10:00 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 C (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 D (CKP_11) |
zajęcia z wychowawcą 2 CC (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 2 CI-2/2 (CKP_11) |
|
3 | 10:15-11:00 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 EF-2/2 (CKP_11) |
działalność gospodarcza 3 CF-2/2 (CKP_11) |
działalność gospodarcza 3 DI (CKP_11) |
działalność gospodarcza 2 AL-1/2 (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 EF (CKP_11) |
4 | 11:10-11:55 | biznes i zarządzanie 1 I (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 A (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 2 CC (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 3 B (CKP_11) |
|
5 | 12:05-12:50 | podstawy przedsiębiorczości 2 CC (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 3 CF (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 2 D (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 2 AL (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 (CKP_11) |
6 | 13:05-13:50 | bezpieczeństwo i higiena pracy 1 BSO1 (CKP_11) |
zajęcia z wychowawcą 1 D (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 L (CKP_11) |
biznes i zarządzanie 1 BSO1 (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 L (CKP_11) |
7 | 14:00-14:45 | biznes i zarządzanie 1 C (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 I (CKP_11) |
zajęcia z wychowawcą 3 JL (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 EF-1/2 (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 K (CKP_11) |
8 | 14:55-15:40 | działalność gospodarcza 3 CF-1/2 (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 2 AL-1/2 (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 3 JL (CKP_11) |
podstawy przedsiębiorczości 2 CI (CKP_11) |
bezpieczeństwo i higiena pracy 1 D (CKP_11) |
9 | 15:50-16:35 | |||||
10 | 16:45-17:30 | |||||
11 | 17:40-18:25 | |||||
12 | 18:35-19:20 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
14:00-15:00
zajęcia rewalidacyjne Reszel Krystian (206)
15:00-16:00
zajęcia rewalidacyjne Reszel Krystian (206) |